Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem bántásból, de vidéken...

Nem bántásból, de vidéken tényleg ilyen méreteket ölt a dezinformálás a kormánnyal (Fidesszel) kapcs?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egy burokban nevelkedtem, második kerülte, Rózsadomb, jártam egyetemre, külföldön is, jelenleg is itt dolgozom. Viszont néha összeszorul a szívem a magyar helyzettől: most is sírva néztem végig azt a 150.000 tüntetőt, akiket a királyi média lázongóknak nevezett, balliberális sorositanak nevezett. Elég a Hír TV-re kapcsolni, ahol betelefonálgatnak, annyira jól látszik, hogy sokan a józan eszüket elvesztették, migránsozni, gyűlölködni tudnak, de gondolkodni nem. Valszeg azt Kádád alatt sem kellett.


Hogyan lehet ezen változtatni? Véleményem szerint nem nagyon lehet. Max a városi fiatalokra lehet hatni.



febr. 20. 08:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
46%
Mivel sokan csak a kormánymédiából táplálkoznak, ezért igen.
febr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Itt vidéken aztán nincs internet, TV-ben is csak az M1 fogható.
febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. De mást nem nagyon néznek ott. Illetve a megyei lapok szintén kormánypártiak
febr. 20. 08:57
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

A szokásos gumicsontot dobtad be kérdező.

Ismét leírom: a vidék nem azt jelenti, hogy nagy bajuszú parasztbácsika kaszál a réten, hogy a teheneinek télire legyen szénája.

A vidékbe először is beletartoznak a vidéki városok. Pécs, Szeged, Debrecen - egytől egyig nagy múltú egyetemvárosok. Emellett kutatóintézetek is találhatók ott (Debrecen: Atommagkutató Intézet, Szeged: Szegedi Biológiai Kutatóintézet).

De sok más városban is található egyetem, ha nem is ennyire patinás: Veszprémben, Győrben, Miskolcon, Szombathelyen, Kaposváron, Sopronban is - ezek csak azok, amelyekről én tudok.

A falvak nagy részében ma már városból kiköltözött, városban dolgozó, sok esetben kifejezetten kvalifikált munkát végző emberek élnek. Vagy olyanok, akik home office-ban dolgoznak és a városi nyüzsgést nem szeretik.

Internet a legutolsó faluban is van, okostelefonja a putrilakó c...nak is van, tehát bárki olvashatja a telex.hu-t, a 24.hu-t, az atlatszo.hu-t, a direkt36.hu-t, a hvg.hu-t. Interneten megnézheti az ATV vagy az RTL Klub hírműsorait, nincs rákényszerítve az M1 Híradóra vagy a Hír TV-re. Sőt, interneten megnézheti a Partizán interjúit is vagy bármelyik blogger kormánykritikus véleményét.

febr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%
A betelefonálókról honnan tudod, hogy vidékiek? Már ha a kérdés nem trollkodás.
febr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
34%

Borzasztó nehéz ezen változtatni.

Egy próbálkozás pl a nyomtassteis - lehet menni vidékre szórni.

A másik, hogy keresel egy neked szimpatikus pártot és segítesz nekik a vidéki akciókban - jönnek a választások örülni fognak minden segítő kéznek.

febr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
46%

Fideszes anyám RTL híradót szokta nézni.

Nem azért fideszes, mert átmosták az agyát. Hanem tapasztalatból. A baloldal hatalmas pusztítást végzett, nagyon szegények voltunk, nem is volt munkalehetőség.

Tudják, hogy a fidesz se tökéletes. De legalább működik az ország.

Gyurcsány és Dobrev ott volt az összefogásban. Még jó hogy nem rájuk szavaztak, hanem ellenük.

febr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
81%
Aki vidéken él, az is nézhet bármilyen TV-adót, használhatja az Internetet. És képzeld itt vidéken az ismerőseim nagy része, én magam is, egyetemet/főiskolát végeztünk. Külföldön is dolgoztunk, dolgozunk.
febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
67%
3: Te honnan tudod, hogy ki mit néz??? A legtöbb online híroldal egyáltalán nem kormánypárti. Ha valaki nem direkt a kormánypártit keresi, akkor nagy valószínűséggel kormánykritikusba botlik bele. Nincs korlátozás a neten, hogy vidéken csak a kormánypárti lapok, oldalak, vagy yt videók érhetők el :D
febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
89%
Vidéken élek. Konkrétam semmilyen ellenzéki politikust nem ismerek a környékről. Nem tudtam választáskor sem, h ki kicsoda, csak random húztam be a nevet a fidesz ellen. Nulla kampány megy erre az ellenzék részéről, a fidesz viszont izomból tolja még a legkisebb tanyákon is. Mi a francot vár az ellenzék a vidéki emberektől, ha le se szarja őket még kampány időszakban sem? Csoda, ha nem szavaznak, vagy ha mégis, akkor a narancsra?
febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!