Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem bántásból, de vidéken...

Nem bántásból, de vidéken tényleg ilyen méreteket ölt a dezinformálás a kormánnyal (Fidesszel) kapcs?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egy burokban nevelkedtem, második kerülte, Rózsadomb, jártam egyetemre, külföldön is, jelenleg is itt dolgozom. Viszont néha összeszorul a szívem a magyar helyzettől: most is sírva néztem végig azt a 150.000 tüntetőt, akiket a királyi média lázongóknak nevezett, balliberális sorositanak nevezett. Elég a Hír TV-re kapcsolni, ahol betelefonálgatnak, annyira jól látszik, hogy sokan a józan eszüket elvesztették, migránsozni, gyűlölködni tudnak, de gondolkodni nem. Valszeg azt Kádád alatt sem kellett.


Hogyan lehet ezen változtatni? Véleményem szerint nem nagyon lehet. Max a városi fiatalokra lehet hatni.



febr. 20. 08:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
31%

"Viszont néha összeszorul a szívem a magyar helyzettől: most is sírva néztem végig azt a 150.000 tüntetőt, akiket a királyi média lázongóknak nevezett, balliberális sorositanak nevezett."


Látszik, hogy nincs egyetértés a számokat illetően. Nagyon úgy tűnik, ahány fórum, annyiféle szám. Az meg a másik, hogy nagy neves influencerkel lett hirdetve azt ott volt 1-2. Azahriah meg sem jelent, holott ő volt legjobban hypolva.. Csak küldött egy videót azt csók...


Azt mit ad isten, most azokra szálltak rá eme nagy tekintélyü influencerek, akik ugyan elítélték a gyerekmolesztálást, de nem vállalták fel politikai mivoltukat. Mert ugye ez nem politikai töltetű tüncinek indult.

febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
58%

31: Előre meg volt mondva, hogy Azahriah személyesen nem lesz ott.


Nyilván az origó olyan kicsi számot ír le, amilyet egyáltalán le mer írni.

febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
25%
32# Másikon 200 fölött voltak. 50e ide vagy oda az már nem számít?
febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
74%

"50e ide vagy oda az már nem számít?"


Ahhoz képest, hogy valamelyik kormányordibátor oldal szerint csak pár száz fő ment ki valóban nem nagy különbség, hogy 150 vagy 200.


De neked mindegy: libsimondta, ennyi.

febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
53%

18 Méregfog, ez tűpontos volt.


Én ismerek mellettünk egy családot, 5 gyerekük volt (1 elköltözött 1 meghalt másik 3 a szülői házban 50-60 év közöttiek). Az egyikük felvállalja, hogy vérfideszes, a másik kettő is de az csendesebb. Gyerek, család nincs.

OIyan jól megy a fidesz alatt (és állítólag olyan rosszul ment gyurcsány alatt, ami mellesleg csak 5 év :D ), hogy a szülői ház abban az állapotban van, ahogy felépült, csak már lepusztult valemennyire. Fát részletekben veszik, általában 2 alkalommal, fűtési szezon elött és közben.

Vagyis vizes fával tüzelnek mert nem tudnak megfinanszírozni legalább 1 évi tüzelőt, hogy száradjon.

És mindig annyira tájékozottak, vörösbáróznak meg lipsiznek, sorosoznak úgy, hogy soha nem nézik a tévét, most pedig nagy gyerekvédők :D


Na ezek tényleg sikertelen irigy emberek lehetnek. Gondolom nem az volt az álom, hogy a szülői házban ragadnak, magányosan. A fidesszel viszont valakik, legyőznek bennünket, akiknek családjuk van.


Így vágnak vissza, pedofideszt meglovagolva.

febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
50%

igen, szerintem is ez az egyik legfontosabb a leszakadók számára:

ők a győztesekhez tartoznak - és ez az érzés nekik mindent megér.

febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!