Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok az ATV interjújáho...

Mit szóltok az ATV interjújához Márki-Zayval?

Figyelt kérdés

Szerintem gyalázat, ahogy a riporterek beszéltek, MZP-t én sose kedveltem kifejezetten, de itt azért nőtt a szememben.

https://www.youtube.com/watch?v=cp2irHhh5JI



febr. 20. 12:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#6, 9, 10

szerintem a 2022es választás az elég sok ember hibája volt, az egész ellenzék hibás.

febr. 20. 18:09
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

"az összes párt gyakorlatilag magára hagyta és egyedül kampányolt szerencsétlen."


Dehogyis hagyták magára. Egyszerűen tényleg rutintalan volt, és sok hibát követett el. Most ennek az atv - nevezzük ìgy - interjúnak az első felét néztem meg, ott szerintem szépen állta a sarat, és nem hagyta magát csőbe húzni, de két éve egy sor ilyen kátyúba belement.

febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

#10 akkor hagyták magára amikor már látszott mekkora zakót fog kapni. A vesztes mellé senki sem akar odaállni, hogy azzal azonosítsák. Előtte minden lehetőséget, médiafelületet, pénzt, paripát megkapott de egyszerűen rosszul használta fel. Értelmetlen tanulmányokat rendelt, rossz üzeneteket közvetített, amikor megszólalt akkor túltolta a dolgot, rengeteg támadási felületet adva amit egy éber, profikból álló kormányzati kommunikációs csapat azonnal ki is használt.

A katonai példánál maradva, ha a tábornok rosszul helyezi el a csapatait és amiatt azokat tropára verik az nem a csapatok, s nem is a támogatók hibája, hanem a tábornoké! Lehet erőhátrányból is eredményt elérni, de az egy közepesnél is gyengébb MZP-vel nem fog menni.

febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15%

"A vesztes mellé senki sem akar odaállni, hogy azzal azonosítsák."


Legjobb tudomásom szerint még csak ez sem. Elvileg ő kérte, hogy egyedül akar felállni a színpadra. Gondolom, biztos volt, hogy nyerni fog, és nem feltétlenül állítom, hogy egyedül akarta learatni a dicsőséget, lehet, csak erős vezér imidzset akart magának, de mivel nem nyert, így hülyen jött ki a dolog. Bár akkor már az is hülyén jött volna ki, ha azt mondja "oké fiúk, így hogy kikaptunk, mégiscsak együtt menjünk ki".

febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#14 Jakab Péternek egy órába se telt, hogy hátba szúrja egy külön videóba, az pedig biztos nem MZP kívánsága...
febr. 20. 21:10
 16/21 anonim ***** válasza:
31%
Ok, erre nem emlékszem, simán elfogadom.
febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
febr. 20. 21:25
 18/21 anonim ***** válasza:
48%

gyurcsány és dobrev is hátbatámadott, mikor már tudtunk ki volt a győztes :)


az egész ellenzék egy színház, mzp hibázott párat, de őszintén létezik tökéletes politikus?

jelenleg MZP a legjobb választás, hiába pontoztok le, a propaganda erős, nem véletlenül utálod.

febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#18, bizony, ők is.:D Emlékszem a Fókuszcsoport videóra, ahol Ádám a győzelmi/vesztes beszédeket nézte, és mondta, hogy hát, ez azért kicsit terápia ez a Gyurcsány meg Jakab beszéd, és így nem is bánja annyira, hogy nem EZ a nagyon összetartó és nagyon összefogó ellenzék nyert... a töri tanárom is mondta anno, hogy na igen, az volt az a pillanat, ahol rájött, mennyit is ért ez az egész nagy összefogás...


Nekem MZP az előválasztáson nem tetszett - ahol ő meg a Karácsony játszogatott Dobrevvel szemben.

Igazából mind mehetnének a kukába:D

febr. 20. 21:33
 20/21 A kérdező kommentje:
most látom, az ATV videó alatt letiltották a megjegyzéseket... szeretem, amikor vállalják a felelősséget.:D
febr. 20. 21:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!