Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz megítélésén javított...

A Fidesz megítélésén javított a pedofil-ügy? A fideszes szavazók összezártak, és még elkötelezettebbek lettek, valamint még jobban gyűlölik az ellenzéket és a független vagy baloldali sajtót, azért mert nyilvánosságra hozta a pedo-kegyelmi ügyet?

Figyelt kérdés

febr. 21. 13:53
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
76%
Én a Fideszre szavaztam korábban. Soha többé nem teszem.
febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
17%
Amíg nincs jobb alternatíva, marad a Fidesz számomra.
febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 árokpart ***** válasza:
58%
Á dehogyis inkább bukásra áll. A mai nap nyílvánosságra került eseményei tükrében meg már Orbán Viktor is a bukás szélén táncol.
febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem sok fideszes szavazó most végképp kiábrándult 0rbánból és bandájából.

Látják hogy erkölcsileg is, gazdaságilag is alkalmatlanok egy ország vezetésére.

0rbán minden miniszteréről, választott vezetőjéről kiderül hogy alkalmatlan, vagy bűnöző.

Szájer, Novák, Rogán, Varga, stb.

Vagy mindig a legrosszabb embereket válassza tudatosan, vagy a rendszer rontja meg ezeket az embereket, vagy alkalmatlan vezetőnek.

febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem. Aki ezek után a pedofideszt támogatja az a pedofíliát is támogatja.
febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
70%

A pedofil fidesznél bárki jobb, legközelebb előbb szavazok a gyurcsányra. 4x szavaztam a fideszre és nagyon bánom szégyenlem magam


43 éves fehér keresztény hetero férfi

febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
77%
Én is a Fideszre szavaztam korábbi választásokon, de nekem a pedofilbotrány előtt már az is betette a kaput, hogy az EU ellen hergelik az embereket. Erre miért van szükség?
febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
26%
Vicces ez a sok álfideszes szavazó. :) 2026-ban aztán újabb 2/3.
febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
63%
Igen, a fideszesek örülnek, mert távozott a pártból a két gyenge jellemű nőszemély, ezáltal a fidesz erősebb lett.
febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
72%
8, odakint szörnyek járnak.
febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!