Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal tisztában van...

A baloldal tisztában van vele, hogy ha a következő választást is elveszíti, akkor lesz még egy 2026-2030 közötti Orbán-kormány is, ami azt jelenti, hogy 20 éve nem tudnak nyerni?

Figyelt kérdés

Lehet mondani mindent a Fideszre, de egy 20 éves vereségi ciklus szerintem inkább a baloldalról mond el valamit.

A Fidesz ugyanis nem azért marad majd, mert jó, hanem azért, mert az emberek valamiért nem akarnak balos kormányt.


febr. 21. 15:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%

"A baloldal tisztában van vele, hogy ha a következő választást is elveszíti, akkor lesz még egy 2026-2030 közötti Orbán-kormány is"


A fideszesek tisztában vannak vele,hogy senki nem fogja majd kitermelni a nyugdíjukat?Nyugodtan szidjátok a libsiket,hadd menjenek másik országba,ne akarjanak itt gyereket vállalni,mindent megtesztek,hogy elüldöztek őket,aztán sírjatok,hogy vissza kell majd menni dolgozni...aki érti az érti,aki nem az meg sokat elárul magáról...

febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Persze, tisztában vannak vele, azért csinálják folyamatosan a műbalhékat... frusztrált egy társaság!
febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%

Magyarországon magyarok voltak, aztán jött valami szarcsimbók, elnevezte magát fidesznek, és most ellopja a magyarok országát. Remek.

Ennek kell örülni.

febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 DK-s ***** válasza:
54%

🤣🤣🤣


Visszakérdezek:


A jobboldaliak tisztában vannak vele, hogy ORBÁN fog regnálni 20 éve?


Javaslom hogy végezz ebben a kérdésben némi valószínűség-számítást, demokráciát alapul véve.


Sok sikert!

febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%
Egyike vagyok az Ausztriaban elo es dolgozo magyaroknak. Tavaly rekordott dontott az Ausztriaban dolozo magyarok szama, de ez nehogy am mondjon neked valamit, kerdezo. Sok boldogsagot kivanok neked a 20 ev Fideszedhez, tapsolj Orbannak tovabbra is, es vegyel be mindint amit mond! Ugyes vagy!
febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem is tudom kik szoktak a külföldön élő magyar videósok miatt sírni,hogy a fiatalok elhagyják az országot miattuk..ja,várj.. A FIDESZESEK!Ott rinyálnak a külföldön élő magyarok videói miatt,hogy "miattuk hagyják el az országot a fiatalok"..hát rohadtul nem..a fiatalok azért hagyják el Magyarországot,mert nem akarnak diktatúrában élni.Ha ti,fideszesek diktatúrában akartok élni,akkor hajrá,maradjon a Fidesz,de ne rinyáljatok utána,hogy a szabadságra,emberi jogokra és tisztességes megélhetésre vágyó fiatalok nem akarnak rabszolgák lenni Magyarországon,ezért elmenekülnek az országból
febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fideszes, bár értem a logikát, és sajnos ugyanez igaz a másik oldalon is.

Ha a Fideszt kritizálom, akkor ellenzéki vagyok. Ha az ellenzéket, akkor fideszes.

A valóság az, hogy egyetlen párt szavazója sem vagyok, kívülről nézem a politikát. Bizony nem minden olyan fekete-fehér, ahogyan a pártok szimpatizánsai hiszik.

febr. 21. 16:22
 18/23 anonim ***** válasza:
84%
Addigra én már ausztriában veszek lakást és leszarom a suttyó magyarokat. A gyerekem nyugati iskolába fog járni és nem egy akkugyárban fog dolgozni.
febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
40%
Dá.
febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
74%
1990-től 2010-ig Orbán is csak egyszer nyert, de az sem az ő érdeme volt, csak a Bokros-csomag eredménye. A kutyának nem kellett Orbán, az az igazság.
febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!