Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal tisztában van...

A baloldal tisztában van vele, hogy ha a következő választást is elveszíti, akkor lesz még egy 2026-2030 közötti Orbán-kormány is, ami azt jelenti, hogy 20 éve nem tudnak nyerni?

Figyelt kérdés

Lehet mondani mindent a Fideszre, de egy 20 éves vereségi ciklus szerintem inkább a baloldalról mond el valamit.

A Fidesz ugyanis nem azért marad majd, mert jó, hanem azért, mert az emberek valamiért nem akarnak balos kormányt.


febr. 21. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Ez a baloldal tisztában van azzal, hogy ő a baloldal?

Én nem tudom, hogy kikről van szó :(

febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy az élő bizonyíték, hogy a fidesz propaganda nyeri meg nekik a választást. Az MSZP és a DK az egyetlen baloldali párt az ellenzékben. A többieknek semmi közük a baloldalhoz.
febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

"Ez a baloldal tisztában van azzal, hogy ő a baloldal?"

A fideszesek a "baloldal" alatt a nem fideszes magyar embereket értik.

febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Gyurcsany
febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

"Lehet mondani mindent a Fideszre, de egy 20 éves vereségi ciklus szerintem inkább a baloldalról mond el valamit."

Mikor 2022-ben migránsokkal és adókkal és háborúval riogatott a fidesz, pedig ők engedtek szabadon embercsempészeket, ők emeltek adókat, csökkentették a rezsitámogatásokat és kerültek konfliktusba az EU-val és NATO-val a háború kapcsán (is), de mindezek ellenére az emberek továbbra is elhitték, hogy nem a fidesszel van a baj, hanem mindenki mással a világon...szerintem nyugodtan kijelenthetjük, hogy a fideszes szavazókról is épp eleget elmond, hogy mennyire nincs önérzetük, vagy igényességük. Mert az egy dolog, hogy az ellenzéket nem támogatja valaki, az pedig egy másik, hogy aktívan tartja a hátát a másik sz*rnak.

febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Dk-ra nem szavazok, de ha mondtok valami hitelesebbet, simán szavazok arra
febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Úgy látom a kérdező még nem vágta le, hogy már most lehet tudni, jkhy 2026-ban a Fidesz fog nyerni.
febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Én mindig ráírom Soros Gyuri bácsi nevét a szavazólapra, és mellé teszem az X-et. 🙄

(a fidesz-hülyék miatt inkább ideírom, hogy nem, ez csak poén volt)

febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Tisztára mint Oroszországban. Ott is olyan tehetségtelen az ellenzék hogy sorra potyognak ki az ablakokon és mérgeződnek meg amint Orbán elvtárs jó barátját kritizálni merik.


Amilyen a diktatúra annyira erős az ellenzéke.

febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, biztos vagy benne, hogy az ellenzék nyerni akar? Milliós fizetésekért ülnek a parlamentben, és még felelősségük sincs. Nem elvannak így is? Ilyen jó meló nincs még egy.
febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!