Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szereted a fideszt?

Szereted a fideszt?

Figyelt kérdés

febr. 21. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Élek, halok a fideszért.
Szeretem a fideszt.
A fidesz nem rossz.
Nem szeretem a fideszt.
Kimondottan utálom a fideszt.
Más véleményen vagyok a fideszről, kommentben megírom.
35 szavazat
1 2 3 4
 1/31 D-Mano ***** válasza:
82%

A Fidesz / a NER egy undorító rákos daganat, ami beette magát az ország minden egyes porcikájába. Minden, ami az országban van, azt Fideszes emberek irányítják: a kormányt, a közigazgatást, a hivatalokat, az igazságszolgáltatást, az állami cégeket, a nem állami, de nemzetstratégiailag jelentős cégeket, a fél ország (termőföldek, telkek, ingatlanok, a Balaton) az ő tulajdonukban vam, még a magyar maffiában is vezetőszerepet töltenek be. A legkétségbeejtőbb: még az ellenzéket is a Fidesz irányítja a háttérből.


Undorodom a Fidesztől és gyűlölöm.

febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

#1 Bár igaz hogy én adtam meg szavazási opciónak az utálom a fideszt, de azért ne gyűlölködjünk már ennyire kérem.


Én megértem a haragodat, de a gyűlölet mire megoldás?

febr. 21. 20:51
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

A fidesz az évszázad katasztrófája a Magyar nemzetre.


Olyan mélyre taszította az országot évtizedekbe fog telni elérjük a 2010-es év színvonalát.

febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 D-Mano ***** válasza:
77%

2-es kérdező,


Most nem megoldásokról kérdeztél, hanem hogy hogy viszonyulunk a Fideszhez.

Én úgy viszonyulok hozzá, hogy gyűlölöm és undorodom tőle. Ez semmire nem megoldás, nyilván, de attól én még ezt érzem velük kapcsolatban, és ez volt a kérdés.

febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#3 Szerintem azt már sosem fogjuk elérni akár melyik párt lesz kormány hatalmon. Én úgy gondolom, hogy alapvetően a világ változik. A népesség egyre nagyobb, a föld erőforrásai kezdenek kiapadni, egyre nagyobbak a szárazságok, stb.stb.


Már soha többé nem lesz olyan semmi mint régen volt.

Persze ezzel nem a fideszt akarom védeni.

febr. 21. 21:09
 6/31 A kérdező kommentje:
Kedves D-Mano, akkor sem lenne szabad gyűlölködni. Egyszerűen nem helyes.
febr. 21. 21:11
 7/31 anonim ***** válasza:
10%
Aki utálja a fideszt,az lmbtq-s és hazaáruló.
febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
#7 Szóval akkor azt mondod az ellenzékiek mind b..ik? xD
febr. 21. 21:21
 9/31 anonim ***** válasza:
30%
Nem,de ők tolják az arcunkba az lmbtq-t és ők támogatják a magyar gazdaság lerombolását és a magyar emberek fajkeverését.Elég megnézni a pestieket,össze-vissza keveredő,kozmopolita,konzumidióta,megvezethető,gyáva és gyenge massza.Ilyen nímandmüllereket választanak maguknak,tükrözi a torz gondolkodásukat.
febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%

9


Az Lmbtq egy csoport, amely a jogegyenlőségért küzd. Ezzel mi is a baj? Nem kell melegnek lenned, de ha az vagy, akkor nem tudsz rajta változtatni, legyenek jogaid, aztán majd mindenki vallása szerint elszámol az istene előtt az életével

febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!