Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2026-ban képes lesz az ellenzé...

2026-ban képes lesz az ellenzék megtörni a fidesz parlamenti kétharmadot ? Vagy még ehhez sem tudnak megerősödni ?

Figyelt kérdés
febr. 22. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem az ellenzek lesz képes a Fidesz támogatottsága fog meredeken csökkenni a Putyinpártiság miatt.
febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon sokan utálják az ukránokat azért amit Kárpátalján csinálnak már vagy 40 éve. Már a Szovjetunió idején is szemetek voltak az ukrán nemzetiségű állami tisztviselők a magyar kisebbséggel.

A magyar ember nem felejt.

Szóval szerintem a Putyin pártiság miatt nem fog szavazatokat veszíteni a fidesz.

febr. 22. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Meglepodnek. Inkabb talan majd ‘30-ra.
febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Az egy dolog , persze jogos hogy az ukránok normálisan bánjanak a kint elő magyarokkal, de attól még Putyin egy katasztrófa a világnak.
febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Hát ez a kegyelmi botrány azért erodálta a Fideszt a saját híveik körében is szerintem, legalábbis nekem vannak fideszes ismerőseim, akik most azt mondták, hogy itt a vége.

Ettől függetlenül a jelenlegi ellenzékben még mindig vannak olyan csontvázak a szekrényből, akik többet visznek, mint hoznak, úgyhogy nem tudom...

febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Hányszor teszitek még fel ezt a kérdést? Nem, nem fogja megtörni, erről a Fidesz már nem sokkal 2010 után gondoskodott, hogy sziklaszilárdan 2/3-os hatalma legyen időtlen időkig.
febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
pedó ügy , vendégmunkások , infláció kb ezek amik most megtörhetnék a fityeszt
febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ellénzék tuti nem, ha egymást márkák a havi 2-3 millás fizu ért.

Belülről viszont van rá esély, mert a fideszes tolvajok között is van sok olyan, akinek simán belefér a lopás a dezinformálás.. De a kisgyerek dugás pártolása viszont nem.

Ahogy sok Fideszest zavar az eu NATO ellenesség és a nyílt Putyin pártiság is.

febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kizárt a sikeresség. Ha mindig az "összefogás" egyszerre legalább 25-féle dolgot akar egy közös helyett, akkor veszett fejsze nyele a dolog.
febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7

Én nem bíznék ebben. 2022 előtt mi volt? Covid, munkanélkülivé vagy részmunkaidőssé vált emberek, lakosságarányosan az élvonalba tartozó haláleset számok, kritikán aluli kórházi körülmények, vakcina- és lélegeztetőgép bizbisz. És mi történt? Semmi, újabb Fidesz 2/3. Ezek fényében, vajon akkor most fog valami történni? Nyilván nem.

febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!