Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól értem, hogy ez alapján a...

Jól értem, hogy ez alapján a Kúria szerint nem az a baj, hogy K. Endre kegyelmet kapott, hanem, hogy ez nyilvánosságra került?

Figyelt kérdés
Ez alapján úgy tűnik: [link]
febr. 22. 17:26
1 2
 11/18 DK-s ***** válasza:
100%

Ismét #8-nak:


Tisztázzuk:


Egy ilyen folyóiratba csak közérdeklődésre számot tartó dolgokat érdemes berakni.


Ha ez nem az lett volna, akkor Katinkát nem reptetik.

febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%
Addig csűrik-csavarják e témát, hogy a vége az lesz, hogy nem is történt semmi sem.
febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki azzal jönne, hogy ez nem tart közérdeklődésre számot: nekem úgy tűnt, hogy minimum százötvenezer ember tüntetett miatta és a közvetítéseket további kb. négyszázezer ember nézte. Ezt szerintem nevezhetjük közérdeklődésnek.
febr. 22. 19:06
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
9: Egy jogi eljárásban teljesen érdektelen az emberek, amúgy is vizsgálhatatlan kiderithetetlen szexuális vonzalma irányultséága.
febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Justinianus ***** válasza:
6%

"Egy pedofilnak adott kegyelem jogilag nem fontos?!"

Így van, jogilag teljességgel érdektelen. Ha eddig nem tűnt fel, egy huszadrangú mellékinformációként került megemlítésre.

febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 DK-s ***** válasza:

Justinianus-nak:


Nem mellékinformáció volt, hanem a kúriai döntés szerves része.


Cenzúrázni kellett volna?


MONDD MÁR KI, KÖNYÖRGÖM! 🤣🤣🤣🤣

febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igazából az elnöki kegyelem bárkinek adható aki igényli. Így nem az a kérdés, hogy miért kapott kegyelmet, hanem hogy miért pont ő. Mert nem nagyon szoktak kegyelmet adni.
febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem azért került bele a folyóiratba, mert pedofiliához köthető, hanem mert a felülvizsgálati eljárás közben kapott kegyelmet. Ez meg egyszerűen jogtechnikailag különleges dolog.
febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!