Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha senkit sem ismerek aki 700...

Ha senkit sem ismerek aki 700 ezer forint alatt kapna kézbe, akkor ezt miért kell kétségbe vonni?

Figyelt kérdés
Én tökre elhiszem, hogy vannak akik kevesebbet keresnek. A saját ismerőseim közt is van akiről van sejtésem hogy valószínűleg kevesebbet. De az én sejtésem, ha egyébként titkolja mennyit, nem kevés egy kicsit a bizonyossághoz? Szerintem ha konkrét információim nincs valakiről akkor még nem jelenthetem ki, hogy de, márpedig ismerek olyat.
febr. 22. 22:00
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
27%

????

Menj el Borsod vármegyére és kérdezd meg a cigányokat mennyi kapnak. Nettó 350 ezer körül szerintem átlagban.

febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Én azt értem és mint mondtam a saját ismeretségi körömben is van akiről van ilyen sejtésem, mivel gyakran panaszkodik. De ha rákérdezek nem mondja meg hogy mennyit. Akikről meg konkrétan tudom mennyit azoknál az alsó határ most 700. Akkor miért kéne azt allitanom, hogy ismerek ilyet, ha valójában nem?
febr. 22. 22:07
 3/40 A kérdező kommentje:
Mellékesen jegyzem meg, hogy még ez alsó 700-as határ is úgy jön ki, hogy konkrétan a mi cégünknél dolgozó a most indiából behozott vendégmunkások ezek. Tehát nem is magyar ember.
febr. 22. 22:15
 4/40 anonim ***** válasza:
94%
#3 figyu, hol dolgozol?
febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
21%

Én olyat nem ismerek, akik nettó 300 alatt kap.


Na jó, max a postások, de ők nem közvetlen közeli ismerősök.

febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%

Baranya megyében lakok, errefele, ha olyan a munkaköröd, amihez nem kell felsőfokú végzettség, és nem hétvégézel, nem 12 órázol, és nem többműszakozol, akkor báttya közelebb van a nettód a 200 ezerhez, mint a 300-hoz.

Üdv. a valóságban tesa! Bár lesír a "kérdésedről" hogy trollkodás.😅

febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
96%
Trollkodás az egész. Kár írni bármit is
febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
4: W.
febr. 22. 22:53
 9/40 A kérdező kommentje:

"Bár lesír a "kérdésedről" hogy trollkodás."


Értem. Tehát az én kérdésem trollkodás a te válaszod amiben 200 ezres NETTO! Érted kézbe kapott. Az nem trollkodás. Világos!

febr. 22. 22:55
 10/40 anonim ***** válasza:
95%
Persze. Ez a valóság
febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!