Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tudják rávenni az ilyen...

Feketeruhasember kérdése:

Hogy tudják rávenni az ilyen gyönyörű fiatal hölgyeket, mint Szentkirályi Alexandra, Déri Stefi hogy egy ilyen feudális alapon működő minden erkölcsöt és morált nélkülöző kormánypárthoz adják a nevüket és hitelesítsék őket?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki elkezdené nem, a Gyurcsány sem különb, sőt talán nem is tudnék olyan pártot mondani ami szerintem "rendben" van. De ezek a hölgyek tényleg őszintén hisznek abban amit csinálnak hogy ez jó? Hogy ez erkölcsös? Fiatalok, szép, intelligensnek is tűnnek egyébként szóval simán tudnák kamatoztatni a képességeiket valami őszintébb dologban is, tehát érthetetlen és felfoghatatlan számomra.
febr. 23. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Van az pénz, amitől korpásodik az ember haja.
febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"Áll a giliszta mi kéredző ?"


Lehet ilyen cinikusan is nézni a dolgot, nyilván megérnének pár ajtócsapkodást, de a kérdés lényegében nem erről szól. A külselyüket azért hoztam fel mert utalni akartam rá hogy minden adottságuk meglenne a sikerhez, nem kellene feltétlen ennyire becsicskulniuk. És nem értem hogyan számolnak el a lelkiismeretükkel amikor esetleg nem lesz fidesz? Vagy akkor majd máshoz avászkodnak oda?

febr. 23. 18:47
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem szépség függő a dolog.
febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

#4

Nem hiszem, hogy foglalkoznak a jövőjükkel. A most összerakott pénz és kapcsolati tőkéből életük végéig jól fognak élni.

febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Nem szépség függő a dolog."


Mármint? Mi?


Tényleg ilyen értetlen vagy?


Egyébként nyilván a kiválasztásukkor az is közrejátszott hogy szépek legyenek. De ezt az egy dolgot nem róvom fel hibának nekik, hiszen arról "nem tehetnek hogy szépek". Egyébként azért került szóba hogy még jobban ki lehessen hangsúlyozni hogy minden adottságuk megvan MINDEN fajta sikerhez. Pont ezért érthetetlen amit művelnek.

febr. 23. 18:57
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
A szépség még nem feltétlen hoz gondolkodást is.
febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Azért már nem fiatal.
febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"A szépség még nem feltétlen hoz gondolkodást is."


Ezt nem is állítottam. Arra akartam utalni a sorok között hogy még ha bűn ronda lenne és ez nekik egy egyszeri alkalom annak még könyebben elnézi az ember, de itt nem erről van szó. Rengeteg lehetőségük, rengeteg választásuk volt és mégis ezt..

febr. 23. 19:03
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk kérdező úgy, hogy veled ellentétben nekik agyuk is van és használják is, ezért nem gondolnak meg hisznek ilyen ostobaságokat mint amiket leírtál.
febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"ezért nem gondolnak meg hisznek ilyen ostobaságokat mint amiket leírtál."


Többmindent írtam. Mire gondolsz pontosan?

febr. 23. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!