Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemrég lebukott szkíta...

A nemrég lebukott szkíta puccsisták vajon hogyan viszonyulnak pl. a magyarországi nemzetiségekhez?

Figyelt kérdés
Az egyik letartóztatott vezető egy zalai horvát faluban élt. Vajon az ilyen szkíták mit gondolnak a magyarországi nemzetiségekről, ha már egyes nagymagyarkodók ellenségesek többükkel szemben, mert Trianonért okolják őket?

febr. 23. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Én nekem csak annyi van meg, hogy ők lobbiztak érte, hogy elismert kisebbség legyenek, saját nyelvvel, kultúrával. De egyiket sem hallottam szkítául beszélni 😃 azt se tudják mi az a saját nyelv vagy kultúra.
febr. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azok ők. De most lehet, hogy így berágnak a többi nemzetiségre, horvátra, szlovénra, németre, szerbre, görögre, ruszinra, mert őket elismerik, a szittyákat meg nem.
febr. 24. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:
De ők mind konteósok, most komolyan, hát ők úgy szkíták, hogy nem tudnak szkíta nyelven és nincsenek szkíta felmenőik. Teljesen következetlenek.
febr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne lennének? A hírekben az állt, hogy pont vmi UCC konteóban hisznek.
febr. 27. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!