Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lett volna Sulyok Tamás...

Lett volna Sulyok Tamás alkotmánybírónál jobb választás is köztársasági elnöknek? Ferencz Orsolya esetleg?

Figyelt kérdés

Senki sem ismeri, ahogyan megnéztem, nem igazán látom azt, hogy miben tudná pont ő képviselni a magyarokat. Merkely is jobb választás lett volna, hiszen egy ország ismeri, a járvány alatt sokat tett az országért, nem túl megosztó figura. Felkérhette volna Ferencz Orsolyát is, őt is többen ismerik és rendkívül bölcs nő.


Mit gondoltok?



febr. 24. 03:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Az meg ki?
febr. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
??
febr. 24. 03:35
 3/16 shortcel165 ***** válasza:
32%
Elég volt a nőuralomból!
febr. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon sok nőnek több töke van, mint az elfeminizálódott szójafiúknak.
febr. 24. 03:52
 5/16 anonim ***** válasza:
5%

Teljesen mindegy kit jelöl a Fidesz-KDNP, a dollárbaloldali agitátorok soha sem lesznek elégedettek. Őket azért fizetik, hogy uszítsanak, provokáljanak, és gyűlöletet keltsenek magyar és magyar között!


A jobboldalon mindennek következménye van. A hazai dollárbaloldalt a 2010-ben megbukott gyurcsányista csőcselék vezeti mai napig. Minden kis apró hibát fölnagyítanak, és uszítanak, provokálank!


Gyurcsány szemeket lövetett ki, költségvetést hamisított, és mai napig a hazai dollárbaloldat vezeti. Mindenki a zsebébe van aki nem a Fidesz-KDNP tagja!

febr. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Én a kutyámat, buksit, ha megtanitom aláirni, ugyanezt a poziciót, sokkalta olcsóbban be tudná tölteni. Elég lenne neki vizet adni és naponta 2x megetetni.
febr. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Orsolya külsőre valóban ott lenne a TOP-on e poszton, de oda kellene agy is. 6#: Buksit támogatom én is:).
febr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
dr.Csath Magdolna lett volna a tökéletes választás,megmaradt volna női minőség továbbá magyar kézbe került volna a Tanácsköztársaság tól az elnökségi minőség.
febr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#68 Egyet értek, de a sétáról ne feledkezz meg!
febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is Buksira szavazok.
febr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!