Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországot nem lehetne...

Magyarországot nem lehetne ketté választani? orbán utálók, és imádók külön élhetnének?

Figyelt kérdés

Lenne az ország egyik fele, aki szereti a 40% inflációt, sok éves kórházi várólistákat a koszos kórházakba, döglődő oktatást, mérgező akksigyárakat, pedofilsegítő, korrupt, hozzánemértő, hazug, tolvaj politikusokat, orosz, kínai, üzbég, türk, török, stb diktatúrák barátságát, soha nemlátott államadósságot.

Ott imádhatnák istenüket


Mi meg élhetnénk, egy működő eü-el, oktatásal, megújuló energiával, nyugati jó kapcsolatokkal, működő gazdasággal, EU-s pénzekkel támogatott, demokráciában.



#Orbán #Megosztott ország
febr. 24. 14:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#2

Minden pacekul?😳

Ember, először jussunk el oda, hogy a vezető politikusaink tudjanak öt összefüggő mondatot elmondani hazugság nélkül!

febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
59%
Egyetértek 11-sel. Szánalmas a magyar politikai élet, az ország szétválasztása pedig még több problémát okozna. De gondolom a kérdés nem komoly, inkább provokáció.
febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Inkább válaszuk szét az országot hívőkre és ateistákra.

Meg is oldódik minden probléma. Egyszerűen nem egészséges, hogy keresztényeknek istentelenekkel kell egy társadalomban élniük.

febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%

És mi lesz a két magyarország neve? A, B?

Én benne vagyok, ha ez így megy tovább, úgyis az lesz, két ország leszünk.

Jaj, van jobb ötletem: Orbanisztán, a másik meg maradhat normális Magyarország

ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!