Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudnám elérni, hogy az...

Hogyan tudnám elérni, hogy az otthoni fideszes hazugságpolitika ne befolyásolja az életem?

Figyelt kérdés

Hál Istennek elköltöztem már Orbanisztanból, dr a sok hazug megafonos, pesti sracos megmondó embernek a cikke folyton megjelenik. Jó, tény, néha én is elolvasom a hazugsagaikat, amitől rendesen felmegy a vérnyomásom. Múltkor valamilyen Paláveres műsorba pillantottam be a Hír TV-n, ami ugye a propagandagépezet egyikegnagyobb szócsöve, és hát sajnos tényleg nem a legértelmesebbek telefonálnak be. Utálkoznak, van aki ilyet mondott, hogy a prideot be kellene tiltani, vagy legalábbis közéjük kellene lőni. A műsorvezető csak hallgatott.


Nem akarom, hogy a sok buta embernek a nem létező véleménye befolyásoljon engem, de sajna úgy érzem hatással van rám. Mit tegyek?



febr. 24. 15:32
1 2
 1/11 hypno ***** válasza:
90%
Ne nézd azokat a műsorokat, meg propagandistákat.
febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézd csak növeled a nézettséget
febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Miből gondolod,hogy nem az lmbtq meg a liberális propaganda befolyásol téged?
febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon élek, mégsem befolyásol egyik oldal s*ket dumája sem. Amiről kell, mégis tájékozott vagyok. Te választod meg, mit nézel meg és mit olvasol el.
febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Most épp meghallgattam az m1-en a rövid híreket, amelyben bemondták, hogy Menczer Tamás szerint a Fidesz a béke pártján áll, a baloldal pedig a háború oldalán. Aztán a másik hír arról szólt, hogy Szentkirályi Alexandra szerint Magyarország segít, ha baj van.


Az a helyzet, hogy amíg a mostani ellenzék olyan, amilyen (immár több mint egy évtizede), addig ezt a propagandát kell hallgatni (és finanszírozni közpénzből).

febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hypno ***** válasza:
77%

„Reménytelen helyzetben lévő emberek kétségbeesett próbálkozásával a kormány nem foglalkozik”


mondta Havasi Bertalan sajtófőnök.

Én kb. ezzel plakátolnám tele az országot az ellenzék helyében, mert ez kimagyarázhatatlan.

febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
#6 - Annyi "kimagyarázhatatlan" ügye volt a fidesznek, és mindegyiket kimagyarázták valahogy, mert a hívek mindent elhisznek és elnéznek.
febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A pedofilbotranyt is hogy elnezik. Novakot meg Vargat kb szentte akarjak avatni. XD Ilyen szinten megy az agymosas bizinyos rétegekben. Ja mert a pedofilia nem egy nagy dolog, maradhattak volna. A kedvencem, mikor panaszkodnak arra, hogy mennyire rossz minden Magyarorszagon, de a Fideszt eltetik. Erti valaki ezt a logikai bukfencet?
febr. 24. 16:11
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
ez a mocskos fityesz betiltani mindent ami bajt hoz a szektára [link]
febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hypno ***** válasza:

#7


Azért ha a csóróbb környékeken ahol munkájuk sincs az embereknek ilyen plakátokkal találkoznának, abból nagy szaladgálás keletkezne.


Emlékezz a "ti dolgoztok, ők lopnak ezért nincs pénz" jobbikos plakátokra.

febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!