Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Esélyes, hogy a pedofilbotrány...

Esélyes, hogy a pedofilbotrányból sajnos sikeresen fog kijönni a Fidesz?

Figyelt kérdés

Sajna bármit is mondunk az ellenzéki oldalon, azért annyi elmondható, hogy a Fidesz leleményesen kezeli ezt a belpolitikai botrányt. Gyorsan elengedték 3 embernek is a kezét, illetve elnöknek is egy olyan valakit jelölnek, aki nem a Fidesz első soraiból jön, profi jogász, ért az európai joghoz is. Ugye a kommunikációjuk az, hogy a jobboldalon a hibáknak van következménye, a baloldalon nincs.


Sajna azt érzem, hiába a 150 ezres tüntetés, hatalmas lepattanó labda lett volna ez most az ellenzéknek, mégsem csapták úgy le. Azt sem tudjuk, hogy az EU-s és az önkormányzati választásokon ez most mit jelent számukra. Vélemények?



febr. 24. 22:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
54%

Már sikeresen kijött.

Orbán hős lett, aki megvédi a magyar gyerekeket a pedofiloktól.

febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
45%
Lfszt védi
febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, de ez a hívőket nem érdekli. Kicsit most összezavarodtak, de 1-2 hét és minden helyreáll a fejükben.
febr. 24. 22:37
 4/35 árokpart ***** válasza:
31%
Áh sehogyan sem jön ki belőle most az egyszer bizony bukik nem is kicsit. Azt sem tartom kizártnak, hogy Orbán Viktor le fog mondani. Nem azért, mert én azt szeretném mielőtt még bárki azt mondaná, hogy ezen drukkolnék, hanem mert egyszerűen ezt nem tudja kimagyarázni, sem az évértékelője nem utalt erre, de a tegnapi rádióban tett interjúja is csak szinte egy tűzoltásra volt jó.
febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
4) én is reménykedem ebben, de tudom, hogy nem lesz semmi következménye.
febr. 24. 22:54
 6/35 anonim ***** válasza:
77%

Akkor beszéld be magadnak hogy úgysem sikerül, ha pedig nem, akkor szavazni sem érdemes elmenni.


Ostoba

febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 árokpart ***** válasza:
46%
Kérdező! Eglszen biztosan lesz ne aggódj. Gondolj bele minden családban szinte van egy kisgyerek, ha még nem is saját , hanem rokoné stb. El tudod te azt képzelni, hogy a kisgyerekes, gyerekes szülők mennyire retteghetnek most, hogy akár az iskola, munkahely, szomszédok stb. előtt maximálisan patentul éljenek majdnem mint egy diktatúrában, hogy pl. nehogy akár egy rosszindulatú szomszéd vagy pletyka, kekeckedő tanár miatt befigyeljen esetleg a gyámügy és ha a Jó Isten véletlenül se adja, de bármilyen okból kiemelnék a gyereket és jó esély van rá, hogy netán hasonló helyre kerülhet mint a botrányban szereplő gyermekotthon? Mit élhetnek át most a szülők? Egészen biztos vagyok benne, hogy családi támogatás ide vagy oda, alacsonyabb rezsi ide vagy oda, de a nyugalomnál szerintem semmi sem lehet fontosabb. Mármint, hogy nagyon komoly jogszabályok védjék a gyermekeket és nagyon komoly feltétele legyen akár egy kiemelésnek is. Szerinted ilyen ezek után a Fidesztől várható, mert szerintem nem.
febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
62%

Nem tök mind1 megvédi-e a valóságban vagy sem?

A vidékiek már hősként ünneplik Orbánt, mert az M1-en az jött le, hogy ő megvédi a gyerekeket. És a vidéki (falusi) szavazók döntik el a jelenlegi választási rendszerben a választásokat. Azoknak a véleménye számít, a többieknek nem.

Akkor miről beszélünk?

febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is már sikeres a helyzet miatt.
febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 árokpart ***** válasza:
81%
8-as Vidéken is élnek , sőt a legtöbb gyermekes család vidéken él. Pont róluk beszéltem.
febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!