Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Esélyes, hogy a pedofilbotrány...

Esélyes, hogy a pedofilbotrányból sajnos sikeresen fog kijönni a Fidesz?

Figyelt kérdés

Sajna bármit is mondunk az ellenzéki oldalon, azért annyi elmondható, hogy a Fidesz leleményesen kezeli ezt a belpolitikai botrányt. Gyorsan elengedték 3 embernek is a kezét, illetve elnöknek is egy olyan valakit jelölnek, aki nem a Fidesz első soraiból jön, profi jogász, ért az európai joghoz is. Ugye a kommunikációjuk az, hogy a jobboldalon a hibáknak van következménye, a baloldalon nincs.


Sajna azt érzem, hiába a 150 ezres tüntetés, hatalmas lepattanó labda lett volna ez most az ellenzéknek, mégsem csapták úgy le. Azt sem tudjuk, hogy az EU-s és az önkormányzati választásokon ez most mit jelent számukra. Vélemények?



febr. 24. 22:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
97%

Azok a gyerekes családok akik faluban élnek annyit tudnak ebből az egészből, hogy Orbán megvédte a gyerekeiket a pedóktól. Hős lett a szemükben, ismét.

Miről beszélünk innentől kezdve? A Fidesz megerősödve jött ki ebből a botrányból, mivel a választások szempontjából a városi lakosság véleménye SEMMIT nem számít, még a kisebb, pár tízezres városoké sem! (Mert ott is a környező falusiak szavazata hozza a körzetet a Fidesznek)

febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 árokpart ***** válasza:
21%
11-es Vidéken is ugyanazok a médiák érhetőek el mint a városokban .A gyerekes családoknál meg pláne alap az internet.
febr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
76%

Egyre jobban látszik, hogy van egy belső ellentét és annyira sikerült neki az egyes szereplőket versenyeztetni a rendszerén belül, hogy azok egymás ellen kezdenek fordulni. Már a Völner ügynél is látszott, hogy ez valami belső leszámolás, és az is, amit Magyar Péter csinál, ugyanez a Lázár-Rogán, Varga-Nagy-Matolcsy ellentét és sorolhatnánk, hogy akár kicsiben, is, melyik városban, hol feszülnek egymásnak ezek.

Szerintem most ért el oda a rendszer, hogy az eu-s pénzek nélkül elkezd szétrepedni és megy a belső harc a megmarad koncért. Soha ennyi egymásnak üzengetés, ilyen mennyiségű belső kritika nem volt, mint most az utóbbi időben.

Választáson nem lehet ezt az embert legyőzni, de a rendszere széteshet és ennek szerintem már látszódnak jelei.

febr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk is van 2 kisgyerek is, de ettől az esettől nem lett hirtelen mindenhol egy csomó pedofil, hogy ne engednénk ki a gyereket az utcára. Túl lett tolva rendesen ez is.

A jelenlegi ellenzék nem fogja tudni leváltani a fideszt, egymással sem tudnak megegyezni. A jelenlegi fideszt majd csak belülről lehet levátani, ha jön a következő generáció.

febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

14 Neked nincs gyereked, Szabó T. Gábor, egy féleszű idős manusz vagy, nőt meztelenül élőben nem láttál. Akinek van gyereke, az tudja mit jelent, hogy fideszes kölykök az utcán bedrogozva elütik, megerőszakolják stb. és a rendszerben nem lesz nyoma még minket hurcolnak meg.


Ebből lett elegünk. Az, hogy loptak, még elnéztük mondván mindenki csinálta (igaz csak töredékét ezeknek), de a gyerekeink az más tészta.


Te ezt nem fogod megérteni ezért leszel örökre fidesz szavazó, legalábbis addig, amíg úgy érzed, a rájuk szavazással a győztes oldalon leszel.

Amint a fidesz bukik visszahúzódsz te is az oduba, ahonnan előbújtál.

febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki az a Szabó T. Gábor, de nem én vagyok.

Ez most mellément, kedves 15.

febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Hiába kérdezed meg privátban is, Badabum, akkor se én vagyok Szabó T. Gábor.
febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Azért nem válaszolsz privátban akár csak egy nemet, mert akkor kiírja a neved :D
febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%
Így van, jól érzékeled. Orbán júniusban agyon veri az ellenzéket, mivel most nem együtt indulnak, de ugyanúgy nem számíthatnak 34-35%-nál több szavazatra, mint 2 éve. Ráadásul most még egy médiában jól eladható figurájuk, sincs Márky Zay.
febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Mondjuk most nem is kell. Mert onkormanyzati valasztas lesz. Ott meg a helyiek jobban tudjak, kit kell valasztani. Fontos h Budapest maradjon az ellenzek kezeben, remelhetoleg Karacsony nyer.
febr. 25. 22:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!