Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit éreznek azok az emberek,...

Mit éreznek azok az emberek, akik kijavítják azokat, akik a vármegye kifejezést használják?

Figyelt kérdés

Urambocsá utasítanák őket a megye kifejezés használatára.


Én rühellem a Fideszt, a vármegyékhez való visszatérést pedig értelmetlen baromságnak és pénzkidobásnak tartom. Ugyanakkor reálisan nézve a vármegyésítés a Fidesz f@$zságainak listáján az utolsó előtti helyek környékén mozog. Senki életét nem befolyásolja ez közvetlenül negatívan - nem úgy, mint a melegekkel szembeni verbális agresszió, a vidéki főutak mentén szándékosan kint hagyott kerékpározni tilos táblák, 2012-ben a jogi és gazdasági egyetemi szakokra felvételizőkkel való szívózás, a lakáskassza beszántása stb.


Az Alaptörvényben egyértelműen vármegye kifejezés szerepel, innentől kezdve hogyan veszi valaki a bátorságot, hogy a helyes formát használókkal konfrontálódjon?


Hozzáteszem, nekem semmi bajom avval, ha valaki a vármegye szó értelmében szándékosan megyét, szövetségi államot, körzetet, vagy bármilyen más fantázianevet használ, de másoknak beszólni nem túlságosan dedós, sőt, szektás dolog?


febr. 25. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Hat hogyan veszik a batorsagot?
febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem találkoztam még ilyennel, mert még senkitől se hallottam, hogy vármegyét mondott volna.
febr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ponthogy a megyézőket javítják ki a vármegyézők. Fordított esetben még sose láttam.
febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Büszkeség(et) és balitélet(et)
febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Én azt látom, hogy értelmes ember eleve nem használja a vármegye kifejezést, illetve ha használják akkor is vicces hangsúllyal, röhögve, éreztetve, hogy mekkora orbitális baromság az egész.
febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
0rbán egyértelműen a feudalizmust próbálja visszahozni, annak minden kellékével.
febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
hiába törölteted a válaszom, még mindig savanyú vagy, ha vasárnap se tudsz politikai kerdés és hözöngés nélkül meglenni :D
febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Gyerekkorom óta úgy tanították, hogy megye. Nem értem újabban mi ez a vármegyés baromság
febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom a mihazánk-fidesz együttműködés egyik pontja volt.

Nem lennék meglepve, ha a fidesz bevezetné a lovas-nyilas csendőrséget is.

febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Azért az értelmesebb embereknek nem mindegy, hogy esztelen urizálásból súlyos pénzekért kell átállítani egy csomó mindent egy olyan háttérben, amelyet hétköznapi szinten az emberek többsége nem is érzékel.

A közterületeken kihelyezett táblák cseréjének bizniszéről már nem is érdemes szót emelni.

Amiért mások dolgoztak meg, abból semmilyen kreténség nem drága az ország vezetési szintjein! Ha indítványoztad volna valamelyik ötletgazdának, hogy támogatod az ötletét, de azzal a feltétellel, hogy finanszírozza saját zsebből a hülyeségét, akkor ne félj, nem lett volna ennyire fontos kreténnek lennie! S mindez másodpercek leforgása alatt lezajló "mérlegelés" után!...

febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!