Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pécsiek: szeretnétek, hogy...

Pécsiek: szeretnétek, hogy maradjon a jelenlegi polgármester?

Figyelt kérdés

febr. 25. 22:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#5: 2010 októbere és 2019 októbere között miért nem tudott fejlődni Pécs? Akkor fideszes vezetése volt. És 2014 végén a kormány megszabadította a várost a több mint 40 milliárd forintnyi adósságától is. 2017 augusztusára már ismét akkora adósságot halmozott fel a fideszes városvezetés, hogy államkincstári biztost rendeltek ki a városhoz.
febr. 27. 23:29
 12/16 anonim ***** válasza:
Ismerem és szeretem a pécsi FIDESZ-esek jelentős részét, de várost vezetni nem tudnak sajnos. Nem szimpi a jelenlegi polgármester, de ezerszer inkább Ő mint a FIDESZ-es csapat.
márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

A sofőr sztrájkot nem véletlenül időzítették mostanra. Csakhogy:

[link]

márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretném.

A tegnapi március 15-ei koncerten felhozta, hogy itt "büfészünet nélkül" fog lemenni a koncert. Nekem nem volt vicces. Maximálisan primitívnek tartottam a koncertmegnyitó beszédét. Alapjáraton úgy gondolom, hogy egy polgármester ne csak a dk- sok nevében beszéljen, és főleg ne márc 15-én! Abból a szempontból pedig, hogy neki elvileg külön embere kene, hogy legyen, aki beszédeket fogalmaz meg neki alkalmakra, hát szomorú, hogy csak ennyire futotta nekik.

Ezen kívül semmi érték" nem született eddig a ténykedése

alatt.

Egy újítást láttam ebben a városban, de ahhoz sincs semmi köze. A 3.színház külseje kicsit modernebb lett a 70- es éveknél:) mióta tarháltak a megemelkedett rezsiköltségek idején, vagy mikor... 😆😆😆

márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez a "fideszesnél mindenki jobb" - gondolkodás nagyon felelőtlen.

Eleve, hogy szavazhatnak emberek "független" jelöltre. Már eleve ez egy bazi nagy hazugság.

Gáz, és szomorú, hogy gyermekkorom csodás Pécs városa hazugnak behódoló emberek kezére jutott.

márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A pécsi sofőr sztrájkról meg annyit, hogy olyan ellenszenves az egész ahogy van.

Kezdjük ott, hogy a színvonaluk ott tart, hogy egy busz hátuljara kiplakátolt csoda rendes" munkatársuk, kicseszésből nem engedett leszállni vagy 5 időben leszállási szándékát jelző utast a Zsolnaynál, ahol csupa öröm visszagyalogolni a bmegállóba, mivel arrafelé járda sem nagyon van.

márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!