Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ez a kettősség,...

Miért van ez a kettősség, hogy rengeteg luxusautó járkál az utakon, másoknak pedig semmi nincs?

Figyelt kérdés

Persze, kinyílt a társadalmi olló, de mindenki sír-rí, hogy nincs megélhetés, én egyik nap Székesfehérváron jártam, és az áruház parkolóban nem nagyon volt lelakott autó, SUV-ok, és teslák tömkelege állt a parkolóban.

Egy felmosórongynak nem jó farmernadrág alapból 11 ezer ft, és mégis megélnek a kereskedők. És volt, aki szatyorszám vitte a ruhát.

Huszonéves nők alaphangon 10 milliós autókkal futkároznak.

Én nem keresek rosszul, de mégsem engedhetem meg magamnak. Hol dolgozik ez a sok gazdag ember?



febr. 26. 11:19
1 2
 11/16 Hintalow ***** válasza:
100%

Van ami nem változik.

Règen is teli volt minden királyokkal meg jobbágyakkal.

febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Székesfehérvár helyett gyere Gyöngyösre.


Itt érdekes ütközőpontját látod az ollónak.


Motorosok-sportautósok fel-alá M3 felől, vagy Jászberény felől a Mátra felé és vissza, főleg hétvégén, de tkp. már naponta. (Na, vajon honnan-merről jönnek?)


Helyi és környéki TESCO-őrültek. Tele a parkoló szinte minden nap. Télen-nyáron. Hónap végéig léteznek, aztán kezdik elölről.


Helyi és környéki egyebek. Akik szintén hónap végéig léteznek, aztán kezdik elölről. (persze lehet, hogy gazdálkodnak, lehet, hogy polgármesterek, lehet, hogy egyebek)


Kóborlók, prostik, stb.


A "helyi és környéki" kategóriáknál pedig nagy részénél bizony ott van a háttérben a félelem a kétségbeesés. (mi lesz velünk?...)


Hát, csak úgy vázoltam a dolgokat. Mint helybéli.

febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

7


"Checkengine-ben mondták pont a múltkor, hogy régen egy bálna Merci árából 15-20 swiftet vettél szalonból.


Ma maximum 10-et.


Szóval átlagosan nézve sokkal könnyebben juthatunk ma hozzá “prémium” márkájú autóhoz, ezért többet is látunk belőle az utakon."


Na ezt nevezik cinizmusnak.

febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Felső tízezer mindig is volt az országban, aki luxusban élt. Más kérdés, hogy ki minek köszönhetően gazdagodott meg. Azonban az egykulcsos adórendszerrel🟠 pont a gazdagabb, módosabb réteg járt nagyon jól a szegényebbek meg inkább szívtak vele!
febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Azokat a drága kocsikat havi részletre veszik. Aztán kb 10-20 évig fizetik a részleteket.


A "tele a tesco parkoló" nevű feljasználó kérdése.

febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
24%
Ma már szinte, mindent szabad! Csak nem mindenkinek!
febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!