Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem látok sehol luxusaut...

Miért nem látok sehol luxusautót Nagy-Magyarországos matricával?

Figyelt kérdés
Általában 20-25 éves Suzuki Swifteken vannak, de miért?

2017. márc. 13. 23:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
mert a luxusautókra a "tahó vagyok" matricák illenének de azt mégse rakják ki mert ciki! :DDD
2017. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%
Nem is fogsz látni. Miért? Azért, mert a nemzeti érzelmű, hungarista magyarok többnyire szegények és csak alsó és közép kategóriás autókon láthatsz ilyet. A luxus autót vezető gazdagok között nincsenek hungaristák. A nemzeti érzelmű emberek nem szoktak Ferrari-val közlekedni, akinek meg Ferrari-ra telik, az meg lefossa egész nagy Magyarországot.
2017. márc. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Azt azért remélem tudod, hogy a nemzeti érzelem nem a Nagy-Magyarországos matricán múlik?
2017. márc. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
12%
Kedves 3-as én tudom, hogy mi az a nemzeti érzelem. Nemzeti érzelem = Hazaszeretet. De remélem te is tudod, hogy a gazdagok nem a hazaszeretetről híresek, hanem arról, hogy imádják a pénzt, amiből nekik sok van és a Ferrari-t, Lamborghini-t, Bugatti-t vezető emberekre nem jellemző, hogy szeretik a hazájukat. Persze lehet szeretik, de egy Opelt vezető árpádsávos zászlót lengető ember, ha úgy adódna fegyvert is fogna ezért az országért, ellenben egy gazdag inkább elhagyná az országot, ha baj lenne és kimentené innen a vagyonát.
2017. márc. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
9%
Kedves 4-es! ".... én tudom, hogy mi az a nemzeti érzelem." Olyan érdekes ha valaki ennyire biztos a "tudásában" és ilyen bonyolult kérdést ilyen egyszerüen meg tud válaszolni. Kedves kérdezö! Hiányolod?
2017. márc. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%

Lawrence Talbot

Kedves konzervatív barátom,a te konzervatív értrendedbe mióta fér bele ez a stílus?

Ha már képviselsz valamit,akkor tartsd be a szabályokat,ha nem megy,akkor meg ne hirdesd magad valaminek,ami nem vagy.

2017. márc. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

Egyáltalán mi számít luxusautónak? Én se ragasztgatnék rá semmit egy 10 milliós kocsira. Giccses is meg nem ragasztóznám semmivel. És azt se szeretném ha külföldön kárt tennének miatta a kocsiban. A matrica egyébként nem korrekt a horvátokkal szemben


Valóban nem ezen múlik a hazaszeretet. Trianon gennyes dolog volt, ne feledjük de veszett ügy. 1993-ban egy szlovákiai autonómiát kierőszakolhattunk volna, 2005-ben pedig talán Székelyföldét. 2005-ben Varangykirály hallgatott és a román csatlakozásra szavazott bandájával együtt. Évente odamegy lelkesíteni a féreg. "Bátran" harcol a magyarságért de autonómiát még nem kért...


Örülnék ha a kis Magyarország a magyaroké lenne. Úgy értem egy élhető normális országot sikerülne teremteni amitől egyre távolabb vagyunk. Ilyen strómanos médiabirodalmas népbutító igazságtalan putri mint most rég volt az ország.

2017. márc. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%

"A matrica egyébként nem korrekt a horvátokkal szemben."


A szlovákokkal, románokkal, szerbekkel se korrekt. Túl kéne már lépni a gyűlölködésen. Különben a horvátok se jobb emberek, pl. a szerbeknél, a horvátok között is az usztasák, meg a 90-es években bosnyákokat ölő horvátok is olyan szemetek voltak, mint a bosnyákokat ölő szerbek, meg a magyarokat ölő szerb partizánok.

2017. márc. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Azért,mert akiknek ilyen matricájuk van azoknak általában annyi az életben elért teljesítményük,hogy magyarnak születtek.


Akinek jó autója van,gazdag annak nem az volt fontos,hogy hová született,hanem,hogy mit tett az életben.


Többnyire mackós,proliknál látni ilyen matricát...

2017. márc. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%

Na swiften én még nem láttam, inkább ilyen közép-kategóriájú akármiken.

De tény és való, nem ilyen Bill Gates kinézetű figurák ültek benne.

2017. márc. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!