Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberális emberként te beenged...

Liberális emberként te beengednéd a papírok nélkül érkező menekülteket?

Figyelt kérdés
5-6 biztonságos országon keresztül jönnek, bár megállapítani nem lehet pontosan honnan érkeznek. Mindegyik azt hazudja háborús övezetből jön. Háborús övezetben nincsen semmi okmány? Mindegy. Beengednéd vagy nem?
febr. 26. 19:32
A kérdező szavazást indított:
Liberális vagyok. Beengedném őket.
Liberális vagyok. Nem engedném be őket.
Nem vagyok liberális és persze, hogy nem engedném be őket.
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Azért a legtöbbnek van valamilyen papírja.
febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok én Fideszes!

Nem engedném be a migránsokat ellenőrzés,regisztráció és ellenőrzés nélkül, mint 2015-ben tették!

febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha valaki "menekülés" során nem visz magával pár okiratot (ami kis helyet foglal), az mindenképpen gyanús. Hiszen akkor nem tudja igazolni azt sem, hogy mihez ért, milyen munkából kívánja eltartani magát, vagyis fokozott a valószínűsége annak, hogy segélyben, alamizsnában reménykedik és ténylegesen nem is akar dolgozni. Persze ilyenkor a fogadó" ország részéről felmerülhet annak kísérlete, hogy megpróbálják felmérni, milyen ismeretanyaga lehet, csak hát ez nagyon hosszadalmas procedura lehet.
febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

"Azért a legtöbbnek van valamilyen papírja."


Igen, megtalálhatod a határon az erdőben!

febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Azért nincs papírjuk, hogy ne lehessen őket visszaküldeni. Hiszen így nincs hová!

Ez már eleve rosszhiszeműséget feltételez. Ennek megfelelően kell hozzájuk állni.

A valódi menekültséget már az is kizárja, hogy csupa fiatal férfiról van szó. Ugyanis mi más lehetne a véleményünk arról a férfiról, aki a családját a bajban hátrahagyva menekül, ha nem az, hogy egy utolsó gyáva alak?

Olyanra meg mi szükség Európában?

febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Aki lepontozott, meg is tudja indokolni?

Vagy megcáfolni, amit írtam?

Kizárt.

5-ös voltam.

febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem sok van abban amit cáfolni lehet.

Egyfajta propaganda lenyomat.

febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért megpróbálhatnád, hátha sikerül.

Hová lettek a papírjaik?

Hová lettek a nők, gyerekek és idősebb férfiak?

Valami ötlet?

febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Annak a cáfolatát különös érdeklődéssel várom, hogy miért nem tökéletes módszer a visszatoloncolás elkerülésére, ha papírok híján nem lehet megállapítani, hová is kellene visszatoloncolni az illetőt!

Ugyan melyik államra lehetne rásózni egy random állampolgárt???

febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy német parlamenti képviselő mondta. Milyen ország az ahol megbüntetnek ha engedély nélkül horgászol, de büntetlenül lépheted át államhatárt okmányok nélkül.
febr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!