Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt Fidesz-szavazók, mikor...

D-Mano kérdése:

Volt Fidesz-szavazók, mikor és miért ábrándultatok ki a Fideszből?

Figyelt kérdés

A szavazás arról szól, hogy mikor ábrándultatok ki a pártból.

Kommentbe meg leírhatjátok a legfőbb okait, hogy miért.

Azt is leírhatjátok, hogy ezután kire szavaztok / szavaztatok, vagy hogy szavaztok-e még egyáltalán.



febr. 27. 07:37
A kérdező szavazást indított:
Még 1998 előtt.
1998 és 2002 között.
2002 és 2010 között.
2010 és 2014 között.
2014 és 2018 között.
2018 és 2022 között.
2022 után.
Sosem szavaztam a Fideszre, de volt idő, amikor viszonylag szimpatikusak voltak.
Sosem szavaztam a Fideszre, sosem voltak szimpatikusak.
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

Semmikor.

Nincs párt, ahova ne csapódnának hozzá mindenféle ügyeskedők, és/ vagy ne követnéneknel hibát.

Attól függ, hogy a párt mit kezd velük.


Ne reménykedj, a kormánypártok, a kormány fő céljai maradnak, a szavazóbázis megerősödött.


A baloldali pártok szivárványos rongyokkal, padokkal árasztották el a kerületeket, az elnyert helységeket; gúnyolták a gyv törvényt, védelmükbe vették a pedofilokat; behívták az antifákat, aminek a bicskén élő vezetője pedofil képek ezreit tárolta a gépén; nem szavazták meg a pedofil ellenes törvényeket; Brüsszelben szankciókat követeltek a gyv-törvényünk miatt.

Dióhéjban!

NEM FOG SIKERÜLNI. 🙂

febr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Az első ciklusuk során kiderült hogy a lopás a fő cél, elkezdték a túlárazott beruházásokat, pl a nyíradonyi sportcsarnok, ami szükségtelenül nagy volt, és több mint a duplájába került, amit vissza kellett juttatni Orbánéknak.

Aztán jöttek az "eldobós kamucégek", majd Simicska APEH(NAV)-os bizonyítékok eltüntetése, stb.

Nekem akkor derült ki, hogy ezek bűnözők.

Aztán mikor ellenzékbe kerültek megint véres szájjal mindent támadtak, jó kezdeményezéseket is, mindegy volt nekik, csak a gyűlölet mindenki ellen.

Ez akkor nagyon meglepett, és elszomorított, hogy teljesen képtelenek az ország érdekében bárkivel együttműködni.

Sajnos ez nem változott.

febr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
A 2010 utáni években, pedig 2010-ben a Fideszre szavaztam. Nem kellett sokat várni és jött a trafikmutyi, a földmutyi, a 27%-os Áfa, a Manyup lenyúlás, a sorozatos indokolatlan titkosítások, és ezek csak az első 4 év kirívó esetei. Szóval nekem hamar világossá vált, hogy Orbánék ott folytatják, ahol Gyurcsányék abbahagyták. És azóta sokkal rosszabbak lettek.
febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Most legalább szavazhatnak itt jó sokat a magukat fidesz szavazóknak kiadó balliberális szavazók.... mert sok kiábrándult valóban fidesz szavazó nincs...
febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nincs semmilyen "gyermekvédelmi törvény", max olyan törvény amit így neveztek el de köze nincs a gyermekvédelemhez valójában.
febr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 2006-ban néztem a gyurcsány orbán vitát és akkor mondtam azt, hogy orbán hazug, amikor kikérte magának, hogy a gázszámla befizetése neki probléma e vagy sem.


Egyébként a vitából kiderült, már akkor olyanokkal támadták a gyurcsány kormányt, ami nem igaz, mert amikor szembesítette gyurcsány és megkérte hogy az igaztalan vádakkal dobálózást fejezzék be, orbán csak kussolt.


Én sosem szavaztam a fideszre (2010-ig másra sem), de 2006-os vita volt az, ahol azt éreztem, ez az ember mindenre képes a hatalomért.

febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%
Sosem szavaztam rájuk, de 1998-ig még viszonylag szimpatikusak voltak.
febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!