Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted ma 2024 mekkora a...

Szerinted ma 2024 mekkora a szegénység Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ki számít szegénynek?
febr. 27. 08:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A kerdes a szegenysegrol szol nem a joletrol. A ketto kozott van atmenet. En gyerekkent igy nottem fel. Nem voltunk joletben, de nem is voltunk szegenyek. Mindig volt mit enni, volt cipo a labamon es ruha a testemen. Nem voltak szakadtak. Sot idokozonkent ujat kaptam. Volt hogy nem volt autonk, es nyaralni sem mentunk. De nem voltunk szegenyek.


A kerdes mit veszunk szegenysegnek?


Szerintem az szegeny akinek van olyan rendszeresen elofordulo idoszaka amikor nem tud etelt venni es kolcson kell kerni..

Az nem szegeny akinek jut penz cigire, kavera, lottora de rendes ruhara nem. Az sem szegeny aki honap vegen zsiros kenyeret kenytelen enni de a honapban 60kt elkoltott mar cigire es piara.

febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!