Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna most DK-ellenes...

Donáth Anna most DK-ellenes meg nem is?

Figyelt kérdés

Nem ment el az ellenzéki minitüntetésre, de elküldte maga helyett Fegyőrt. Ez ilyen ott is vagyok meg nem is vagyok.

Van elképzelése arról, hogy most akkor a DK-val együtt van-e vagy nincs?



febr. 27. 13:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
10: ja igen, Orbán helyett meg megtartja Rogán az évértékelőt, mert ő külföldön van, nyilván. Ezt a harmatgyenge magyarázatot is csak egy valódi birka hiszi el.
febr. 28. 14:39
 12/25 anonim ***** válasza:

11: az évértékelő időpontja előre megvan, ez meg egy hirtelen szerveződött megmozdulás volt, ráadásul egy volt a sok tüntetés közül.

(és messze nem is a legnagyobb)

febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12: mégis 150 ezren mentek el az influencerek "hirtelen szerveződött" tüntetésére, az ellenzékére meg 1500-an. Az előzőre pedig Donáth is elment, akkor érdekes módon nem volt elfoglalt. De hát higgy azt, amit akarsz.
febr. 28. 15:14
 14/25 Blackfyre ***** válasza:
12-es: Erről van valami bizonyítékod? Megnéztem Donáth Anna Facebook oldalát, és egy szelfit se láttam a 150 ezres tüntetésről, amin ő is rajta van.
febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

14: igaz, nem a 150 ezresen volt, hanem a sajátján, amit a Momentum szervezett. De hát ott nem volt fontos dolga külföldön, na.

Te amúgy aktivista vagy, hogy ennyi véded?

febr. 28. 16:40
 16/25 Blackfyre ***** válasza:
15-ös: Nem csak nem rémlet, hogy ott lett volna. Egy EP képviselőnek a munkája jelentős része külföldön van. Nem értem miért kell értetlenkedni, hogy a munkáját végzi (a tüntetésről lehetett tudni, hogy bukás lesz, mert bár az emberek többsége támogatná nagy valószínűséggel a közvetlen elnökválasztást, de a mostani ügyből ezt kihozni fő témának nagy öngól. )
febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

15: azt hányod Donáth szemére, hogy a saját pártja által szervezett, a sorozatban legelső tüntetésen ott volt, míg egy másik párt által szervezett sokadikon külföli útja miatt meg nem, hanem más képviselte a Momentumot?

Azért ez elég gyenge.

febr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17: nem a sokadik volt, hanem a legelső :D A legelső közös ellenzéki tüntetés volt. Itt ha jól tudom illene prezentálni valamiféle egységet, de hát Donáth úgy tűnik nem döntötte el, hogy most DK mellett vagy ellene. Nem baj, talán majd a következő kétharmad előtt egy héttel.
febr. 29. 12:03
 19/25 Blackfyre ***** válasza:
18-as: A legelső közös tüntetés a rabszolgatörvénykor volt, illetve 18-as veresség után.
febr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
19: milyen rabszolgatörvény most? :D Te már nem az első hülyeséget írod, takarodj már el.
febr. 29. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!