Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna most DK-ellenes...

Donáth Anna most DK-ellenes meg nem is?

Figyelt kérdés

Nem ment el az ellenzéki minitüntetésre, de elküldte maga helyett Fegyőrt. Ez ilyen ott is vagyok meg nem is vagyok.

Van elképzelése arról, hogy most akkor a DK-val együtt van-e vagy nincs?



febr. 27. 13:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kérdező:

tedd a szivdre a kezed, tök mindegy, hog Donáth mit csinál, te bele fogsz kötni.

És igen, a sokadik volt: csinált kettőt a Momentum, volt a Hősök terén és előtte való nap a orosz nagykövetség előtt, ha jól emlékszem.

febr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Blackfyre ***** válasza:
20-as: 2018-as túloratörvény. Az volt a legelső közös tüntetés. A mostani már az ezredik volt, és nem teljesen közös, mert csak 4 volt ott. Ez nem a te platformod, hogy bàrkit is elküldj, pláne ha 5-6évnél kisebb a politikai emlékezeted.
febr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

"tedd a szivdre a kezed, tök mindegy, hog Donáth mit csinál, te bele fogsz kötni."

Ebbe az egy dologba "kötöttem bele", semmi másról nem volt szó. Terelés, magyarázkodás megy ezerrel látom. Mintha pénzt kapnál érte. De valószínűleg kapsz is.

márc. 1. 02:52
 24/25 anonim ***** válasza:
22: ez az, amikor nincsenek érve: jön a személyeskedés.
márc. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
bocs, a kérdezőnek szólt, nem 22-nek
márc. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!