Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz pedo ügye, amellyel...

A fidesz pedo ügye, amellyel betelt a pohár nálatok is, hányadik csepp volt???

Figyelt kérdés

Ilyenkor érzi magát hülyének az ember, amikor rájön és azért érzi magát annak, mert nem jött rá hamarabb.


Hiszen ezek feltörekvő maffiózók, már 1994-ben kiderült róluk, amint lehetőségük volt rögtön mutyiztak. Ezek nem hazafiak és nem demokraták, mint amilyen Horn Gyula volt és a kormánya, akik még nagyobb arányban nyertek mint a pedo-fidesz-kdnp mégsem éltek vissza vele sőt 4 évvel később átadták a hatalmat a fidesznek gond nélkül.

Pedig emlékezzünk csak, hogy a fideszt a székház botrányuk 1994-ben 40%-ról 6%-ra vitte le rövid idő alatt.

Hornék kormányának elég lett volna visszaélve a fölényükkel napirenden tartani a fidesz ügyeit és soha többé nem kerülnek hatalomra.

Ők ezzel szemben tisztességesen bántak velük, leállt vitázni a kis maffiózógyerekkel (pedorbán, akinek nem lenne tiszta) sőt talán esélyt is adott nekik hogy a fiatalok változtassanak, hozzanak újat.


Erre a görények rögtön nekiálltak lopni, mutyizni, a simicskát a háttérembert NAV vezérré nevezték ki stb közbe meg hazudoztak a hazafias eszmékről.


Szóval már az első kormányuk idején tudni lehetett kik ezek és mik ezek. És mégis még 14 évnyi rablás hazudozás orgiázás és végül szegény szerencsétlen árvaházi (akár fogyatékos) gyerekek szexuális célú kihasználása kellett ahhoz, illetve a kiállásuk a bűnösök mellett akik közülük valók, hogy a társadalom azt mondja, ez volt az utolsó csepp!!!


De iyenkor látszik, milyen sok csepp is volt már abban a pohárban, némelyik egyesével is elég ahhoz, hogy el legyenek zavarva, de a birka nép csak tűrt. Mostanáig.


A pár pedo mosdató agyament fideszessel nem kell foglalkozni, nekik a győztesre szavazás volt életük utóbbi 14 évének legnagyobb sikere meg a figyelem, hogy vitatkoztok velük.



febr. 27. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Az hogy ellenzéknek sikerült egy ilyen aljas lincselést szervezniük egy ártatlan emberrel szemben, azzal számomra csak azt bizonyították, hogy pont olyanok mint a fidesz, csak nincsennek hatalmon. Szóval nem fogok senkire szavazni, inkább az elköltözésen gondolkodom.
febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%

Nem nem láttam semmi ilyesmit.

[link]

febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%

Négyes. Van íve a dolgozatnak, bevezetés-tárgyalás-befejezés, tartalmaz évszámokat, számadatokat, ez is jó. Szépen van tördelve, van benne érzelem, nincs túlbonyolítva, Marika néniben és Géza bácsiban is fellobbanhat tőle a forradalom tüze.

Azért nem adtam ötöst, mert még több mint 700-at kell aludni az országgyűlési választásokig, és így lehet elfogy a puskapor addig.

febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%

Hát lássuk:

A Fidesz hivatalos álláspontja az, hogy elítéli a pedofíliát. A volt köztársasági elnök lemondott (vagy lemondatták), elismerte, hogy hibázott. Orbán Viktor bejelentette a zéró tolarenciát a pedofilokkal szemben.


A témát tehát le lehetne zárni, mert már ez az egész már lerágott csont. Most már az ellenzék az, ami ezt a témát folyamatosan életben akarja tartani, mivel lehetőséget látnak benne a Fidesz meggyengítésére.

Vajon mennyire etikus a pedofil botrányt politikai érdekekre felhasználni?

Döntse el mindenki maga.

febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

4-5 ös pedofideszes mosdató nagyon erőlködés szagú az előadásotok.


Gyurcsány is lemondott, 18 év után még indig gyurcsányoztok, de ha most azonnal abbahagyjátok 18 év múlva eskü nem pedofideszesezik senki.....

febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

"Gyurcsány is lemondott"


Most mégis vissza akar jönni asszonyság formában...


Az ATV-ben volt egy ballib tv-s aki pedofilsimogatta mentegette Kaletát. Na akkor a baloldal pedofilsimogató

febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

14:11-es válaszoló vagyok.

Nem, nem vagyok fideszes, nem mosdatok senkit, és nem vagyok balos stb. sem. A politikát teljesen kívülről nézem, csakhát az átlag jobb/bal oldali szavazó fekete-fehéren látja a dolgokat. Ha a Fidesznek adok igazat, akkor a balosok szerint én fideszes vagyok, ha a balosoknak, akkor a fideszesek szerint balos vagyok.

Nem. Egyik sem vagyok. Elfogulatlanul tekintek a politikára.


Az ellenzéki kritikának akkor lenne helye ebben az ügyben, ha pl. a Novák ma is köztársasági elnök lenne, és Orbán Viktor mentegetné. Nem látunk ilyet. A Fidesz hivatalos álláspontja az, hogy elítéli a pedofíliát.

Ami pedig Gyurcsányt illeti: ő Novákkal ellentétben nem mondott le, hanem a botrány után 3 évig miniszterelnök maradt. A legvégén mondott le, amikor a nép már teljesen elfordult az MSZP kormánytól.

febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Tudjátok honnan lehet érezni, hogy a fidesz tábor morzsolódik?


Írnak nekem privátot a legelvakultabbak, olyan düh van bennük, mert érzik a valóságát annak, amit leírtam! :DDD


Akiknek a fidesz jelenti magát az életet 14 éve, a valahova tartozást, mert se gyerek se család csak az ócska munka, albérlet vagy dohos örökölt ház, meg a magányság, most rettegnek.

Mi lesz velük.

Hát fideszes győzködi a megrendült fideszest, hogy maradjon, ez az ügy már nem is ügy, le van zárva, csak a baloldal erölködése! Ez milyen már??? :DDD


Élvezkedtetek 14 évig közben a gyerekeink jövőjét 30évre elvették. Itt az idő visszavenni.


Ha nem lennétek ennyire önzők, gondolhatnátok arra, hogy az uraitokat egy cseppet sem érdekli a nyomorotok, pedig ti is voltatok gyerekek. Gondoljatok a mostani gyerekekre. Olyan jövőt szántok nekik, vagy rosszabbat, mint a tietek??? Válaszoljatok!

febr. 27. 14:29
 9/19 anonim válasza:
60%
Számomra nem volt csepp.
febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na várjunk csak mister kívülről szemlélődő :D


V János, akiért orbán kampányolt (előkerült egy videó), aki K Endrével és Orbán öccsével egy társaság volt, aki után már nyomoztak 2011-ben de semmit nem találtak érdekes módon a rendőrök, akit ezután orbán ki is tüntetett, aki csak azután került bíróság elé hogy egy gyerek öngyilkos lett és tucatnyian feljelentést tettek ellene, akit orbán családi ügyvédje védett ezek után, aki a legenyhébb ítéletet kapta a tettéért (másik intézményben ezért kaptak 28 évet nem 8at) az nem orbánnak és rendszerének köszönhette mindezt???? Orbán kiáll elítéli a pedofíliát és vége??? :DDD


Aki nem látja az összefonódást az becsukta a szemét.


Hát amikor előkerül az áruházi lopásról a felvétel, akkor a tolvaj elítéli a lopást lemond a biztonsági őr és el van intézve??? Muhahahahahhahahaaa


Ha te nem lennél fideszes, nem jönnél ilyen marhaságokkal. Az vagy, csak hazudsz és harmadik pozíciót felvéve próbálod mosdatni a pedofideszt. Gyenge és szánalmas.

febr. 27. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!