Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz tüntetés a volt...

Mikor lesz tüntetés a volt ellenzéki összefogás pártjai ellen?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag az összes megélhetési politikus, akik sohase fogják leváltani a FIDESZT. Szerintem jobb lenne, ha ezek ellen lennének tüntetések, hogy mondjanak le a parlamenti mandátumukról és helyükre egy valódi ellenzék kerüljön.

febr. 27. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, de igény volna rá.
febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Sosem fognak lemondani, mert minden felelősség nélkűl felmarkorják a havi 2-5 millát!!
febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Ezt szereten, hogy leszavaznak!!


Aki leszavazott, akkor legyenszives fejtse ki, hogy 2/3-nál mi értelme van az ellenzéknek!! Rohadtul semmi!!

febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Oké, beül egy új ellenzék… egy hónap múlva már teli lesz minden fideszes média, hogy migránsokat hoznának be, x meg y ezért alkalmatlan, teli lenne plakátolva az ország a legnépszerűbb politikusok lejáratásával, kiragadott beszédeket játszanának le amik rossz színben tűntetik fel az ellenzéket stb stb.


Teljesen mindegy ki az ellenzék, ha évi több száz milliárdakból megy a lejáratásuk amit eljuttatnak valami legutolsó faluba is egy helyi újságban az emberekhez. Egy új ellenzék arra lenne alkalmas, hogy ténylegesen összefogjon és TALÁN a 2/3-ot elhozzák a fidesztől.


Nyerni viszont addig teljesen lehetetlen, ameddig a nagyobb fideszes politikusok élnek és ilyen brutális összegeket költenek az ellenzék 0-24 lejáratására.



Vagy persze szerinted az teljesen valós, hogy minden fideszes politikus életképes valami csoda folytán, de sajnos minden ellenzéki meg nem? Pont az ellenzéki politikusok, akiket az egész orszában vagy a választókerületükben járatnak le mindenki előtt? Nyílván dk meg régebbi ellenzékiek más tészta… De jelenleg a fidesz ellen a 2024-es magyarországon ellenzékiként indulni az arcodat adva egy rohadt bátor dolog. Konkrétan esélyed sincs, le fognak járatni, a fideszes rokonok, barátok és ismerősök nagy eséllyel egy életre megutálnak és a tévhittel ellentétben sok pénzt se kapsz ezért, mert csak az pár tucat parlamenti politikus visz nagyon nagy összegeket haza.

febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Én az igazi ellenzéket a fiatalságban látom és a velük együtt működő médiumokban, hírességekben úgy mint Azariah, Pottyondi, és még sokan mások.
febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%

"Oké, beül egy új ellenzék…"

Ok. Ez egy elmélet.

Ilyen nem lesz!! Bocs!


Most csak elméleti síkon mozgunk, a Fideszt ne keverjük bele és az illegális migránsokat sem, akik illegálisan tartózkodnak az EU területén!


"Teljesen mindegy ki az ellenzék,""


Állj állj állj!! Ez nem mindegy, hogy ki az ellenzék!! NEM mindegy mit mond, és mit tart be!!


"ha évi több száz milliárdakból megy a lejáratásuk amit eljuttatnak valami legutolsó faluba is egy helyi újságban az emberekhez."


Az ellenzék is kapott pénzt, plusz dollárok is gurultak a kormány megbuktatása érdekében!! A pénz elfogyot, a kudarc megmaradt!!


"Egy új ellenzék arra lenne alkalmas, hogy ténylegesen összefogjon és TALÁN a 2/3-ot elhozzák a fidesztől."


Igen! Viszont ahhoz nagyon komoly program kell, nem amerikai porszívó ügynökök szájából, mert kinevetik!!


"Nyerni viszont addig teljesen lehetetlen, ameddig a nagyobb fideszes politikusok élnek és ilyen brutális összegeket költenek az ellenzék 0-24 lejáratására."


Ez nem igaz, mert a Fidesz nem véletlen nyert 2/3-al!! Bíztak bennük a szavazópolgárok, és igazuk volt!!


"Vagy persze szerinted az teljesen valós, hogy minden fideszes politikus életképes valami csoda folytán, de sajnos minden ellenzéki meg nem?"


Igen!!

Szerinted az ellenzék azon van, hogy Magyarország NE kaoja meg az EU-s pénzeket, akkor ki fogja komolyan venni őket??

febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Az sem segítene. Arra áll a magyar ellenzék, amerre a szél fúj. A lényeg csak hogy mást mondjanak mint a kormány és ennyi. Elveik nincsenek. Felveszik a pénzt és mocskolódnak. A támogatóik meg tapsikolnak. Ha csökken is a kormány népszerűsége, akkor is csak a bizonytalanok száma nő mert az ex fideszes inkább nem megy el szavazni minthogy ezekre adja le a voksát. Hogy akartok ti kormányváltást ezekkel a viccpártokkal? Miért a kutyapárt a legkompetensebb erő az ellenzékben? Elég gáz. Ha meg nem állsz egyik oldalon sem, akkor a fideszesnek balos leszel, a balosnak meg fideszesnek fogsz számítani. Nálunk már csak így megy.
febr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem most már ebből az álellenzék-hisztiből is elegem van. Nincs álellenzék egyszerűen ennyit tudtak csinálni. Ezekkel az eszközökkel, médiaviszonyokkal ezt tudják. Hiába jön most majd egy Magyar Péter vagy akárki (nem tudom kit tartanál igazi ellenzékinek) pár hónap múlva rá is ezt fogd mondani mert neki se fog jobban menni ezekkel az eszközökkel.


Ez nem azt jelenti, hogy nincsenek tehetségtelen ellenzéki politikusok, de a balekságot összemosni az áruló szerepével egyszerűen badarság.


Én elég rendesen követem a politikát, az ellenzéki pártok közül egyetlen olyan van akit álellenzékinek tudnék hÍvni bár önszántamból nem tenném ( nem tetszik ez a terminus) a DK, csak azért mert retorikában vezetésben stb. a DK hasonlít legjobban a fideszre.


A többi ellenzéki pártban pedig csak azt látom, hogy van pár tehetségtelen, mondanivalónélküli párt pl.: LMP, Párbeszéd, Momentum) és vannak olyanok akiknek tényleg jó szakmai

ötleteik vannak, csak nem jutnak el azok széles körbe pl: MSZP (én mindenesetre rájuk fogok szavazni)

márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!