Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lenne az országgyűlési...

Ha most lenne az országgyűlési választás, kire szavaznál?

Figyelt kérdés

Lassan már féltávnál van a jelenlegi kormány, 2022 óta pedig sok minden történt, legutóbb a kegyelmi ügy, kíváncsi vagyok, ha most lennének országgyűlési választások, ki melyik pártra szavazna, egyáltalán szavazna-e.

Az ellenzéki összefogás pártjait most külön veszem, hisz nem tudjuk milyen formában indulnak majd 2026-ban.

Tisztában vagyok vele, hogy a szavazás eredménye nem lesz túl reprezentatív, azonban az mindenképp kiderül, hogy az oldal felhasználói hogy szavaznának.



febr. 28. 11:31
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
34%

A Mi Hazànkra!!!


Nem azèrt mert mindent elhiszek amit mondanak.


De nekik legalàbb van programjuk ès helyre tennènek egy kèt embert.


Korrupciò alattuk is lenne, de feltètelezem, hogy kevesebb.

febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
58%
Miért akarnak ennyien egy olyan neonáci pártra szavazni, amelyik még a Fidesztől is Euroszkeptikusabb, amelyik visszavezetné a sorkatonaságot és kiléptetne minket az EU-ból?
febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
55%
Mindenki Magyarországa Néppártra.
febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
34%

12#


Engem az érdekel főleg, hogy az a sok semmire kellő, lusta, primitìv cigò ne kapjon támogatàst a semmire.


Ne szűljenek eszetlenül gyerekeket akikből bűnözők lesznek. Az orbán rendszernek ez jó mert nekik sok buta ember kell akik könnyen megvehetőek.


Ez nem rasszizmus, hanem az igazság. Ha nem menne el rengeteg támogatás rájuk akkor már jobb lenne az országnak, hát még ha nem lopnának a politikusok.

febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
71%

#14 Olyan politikus nincs, amelyiknek ott van a lehetőség és nem lop.


A CSOK-kal és a többi eszetlenül osztogatott tenyészpénzzel én sem értek egyet, de ettől még nem szavaznék a MH-ra, mert olvastam a programjukat és nagyon sok ijesztő dolog van benne.

Pl. egy Huxit az egész ország végét jelentené, ezek meg képesek lennének megcsinálni.

febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyikre se.
febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
14%

Az ellenzéki pártok szerintem lejáratták magukat ezzel a kegyelemi hisztériával lincseléssel. Szóval nem maradt kire szavazni.

Legfeljebb a vicc pártra.

febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
A Táóth Gejjzára, - bárkire, aki hozzájárulhat ahhoz, hogy a Parlamentet ki lehessen takarítani az 1989 óta ott maradt szennyeződésektől.
febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
15# A Huxiton kívül milyen ilyesztő dolog van benne?
febr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
62%

#19 Például a helyesírásod is iJesztő.

A huxit nekem bőven elég, hogy ne szavazzak rájuk. De ott van a sorkatonaság visszaállítása, ami szintén egy őrült hülyeség.

febr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!