Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetnek még pedofilok vagy...

Lehetnek még pedofilok vagy egyéb veszélyes bűnözők, akiket a fidesz kormány kiengedett kegyelemmel az elmúlt 12 évben?

Figyelt kérdés
Nyilvánossá kellene ezeket tenni?

febr. 28. 14:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Persze, pl. egy közismert terrorista és annak bűntársai.
febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Az egész fidesz vezetése drogos bűnözőkből áll.
febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Embercsempészek ezreit engedték ki azzal a dumával, hogy költséghatékonyság miatt menjenek el hazájuk hatóságaihoz, hogy ott folytathassák a büntetésük letöltését.
febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Olyan is volt akiket bújtatott. A neve nem rémlik, de elmenekült az országából.
febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
6/6 anonim Őt ugye ide csempészték a börtön elől és mára már itt vállalkozó.Jól emlékszem, Isaszegen, vagy Pécelen van a cége. Nevezetesen, Gruevszki úrról van szó.
febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
5 felőlem lehet pedofil a szomszádom. Nincs kiskorú gyerekem. A tiednek meg mindegy, az ilyen fostos szülő jobban megnyomrítja az életét, mint egy pedofil szomszéd.
febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Egyetlen pedofilt sem engedtek ki kegyelemmel.
febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, kimondott pedofilok az amerikai demokrata párt környékén vannak, élükön Biden elnökkel. Pubertáskori, kamaszkorban levö gyermekkel szexuális kapcsolatot létesíteni nem annyira a pedofília világába tartozik, bárhogy is zengi ezt a média mostanság. A törvény egyébként különbséget is tesz, amikor kimondja, hogy felnőttként 12 év alattival szexuális kapcsolatot létesíteni még utóbbi beleegyezésével sem lehet, mindenképp erőszaknak minösül! Ez a pedofília világa! 12-14 év közöttivel sem lehet, de ott a törvény enyhébb meghatározást tartalmaz, szexuális visszaélésként határozza meg a létesített nemi kapcsolatot. Ez volt a Bicskei otthon igazgatójának világa. Nem pedofília mert 13 évesen már képes egy lány gyermeket kihordani, fiú gyermeket nemzeni. Leginkább ezért. 14 ev felettivel meg bárki bárhogyan. Ez volt az óbudai nevelő világa, aki büszkén hirdette hogy 14-15 éves fiú szeretöi voltak. Kutya baja nem esett töle, pedig nem hiszem hogy akkora különbség lett volna a bicskei 13 éves cigány gyerek és mondjuk az Ö általa behálozott 14 éves nem cigány nemi érettsége között. Félreértés ne essék én mindkettőt elítélem, de a képmutatás ebben az ügyben is baromira zavar.
febr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk hozzáteszem, a Btk 198$ 4. bekezdése alapján az óbudai nevelöre is rá lehetett volna húzni ezt azt, aztán szerintem nagyjából semmi se történt. A fiatalok ugyanis nyilván nem fognak ellene vallani, ha egyáltalán nyilatkoznak az ügyben.
febr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogy egy példával világitsam meg neked. 1992 tavaszán éltem át először testi jellegű szerelmet a Balatonnál.A lány 13 éves volt, én 17.(Nyugi, nem dgtam meg :)

A jelenlegi szabályok szerint nem lettem volna büntethető, mert csak októberben töltöttem be a 18.életévemet. De ha mondjuk a következő nyáron történt volna ugyanez, szexuális visszaélésért elövehettek volna.

Ugyanígy, ha a lány 12 év alatt lett volna, mindenképp szexuális erőszaknak minősült volna a cselekményem függetlenül a koromtól.

Bocs a hosszas kifejtésért, tudom nem tartozik szorosan a kérdésekhez, amit leírtam, csak gondoltam, nem árt a tisztán látás hoz.

febr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!