Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy Zacher Gábor kiált...

Most hogy Zacher Gábor kiált a Marihuána legalizálása mellet van rá esély hogy legalizáljak?

Figyelt kérdés
Ha USA ban és németeknel hollandoknal lehet nálunk miért nem?

febr. 28. 21:20
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

30# persze az lenne az ideális egészséges ha senki nem inna alkoholt nem cigizne nem drogozna .

Sportolni járna és nem kéne éjszaka dolgoznia


De ez nem egy idealista világ,néha kell az hogy módosítsad a tudatod mert az élet nehéz és ez segít feloldódni és pihenni .


És igen család mellet is lehet.enis csak akor pialok ha már alszik a kölyök felveszem a fultokomat aztán mehet a zene és a pialas egyedül is .


Én időbe simán belefér elszivsz egy stukot és kicsit ellazulsz otthon .

Meg nincs otthon a párod vagy a gyereked alszik stb .

Nem olyan ördögtől való dolog ez.

febr. 29. 12:19
 32/57 wc papa ***** válasza:

31


mi van ha parod nem szereti ezt az ideologiat? Elvaltok? Marmint a fuvezest. Meg valakiben 1 hetig panik szokott lenni mert rosszul jott ki peldaul. Valakinek euforia, valakinek semmi, valaki pont nem tud aludni tole.

febr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

Piatol is van aki agresszív lesz én rám pont ellenkezőleg hat én nyugodt boldog leszek és elalszom tőle


Füvet ki kéne próbálni és utána eldönteni kell ez neked vagy nem.

Ha nem az is egy döntés.legyen már jogom dönteni .

febr. 29. 12:53
 34/57 A kérdező kommentje:

Legyen tudatos lehetőséged azt mondani hogy te nem akarsz drogozni. Mert te így döntöttél .


A dohányzással enis így vagyok nem látom semmi értelmét.es mivel antiszoci is vagyok a közösseg se vesz rá semmire .

Ott én döntöttem úgy hogy nem kell.

Drogozás is legyen egyéni döntés

febr. 29. 12:59
 35/57 wc papa ***** válasza:
Oke, es ez mit okozna M.o-n a tarsadalomban, ha lehet drogozni, fuvezni, teleinni magad nappal? Milyen otleteid vannak?
febr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:

Inni eddig is lehetett nappal én azért nem iszom mert sokszor vezetek és akor már nem tudnék menni sehova .


Ugyan ez lenne ha fuveznek,nem hiszem hogy több baleset lenne vágy ilyesmi mert tudod hogy elveszik a jogsit .


Annyi kéne mondjuk hogy drogteszt is legyen a rendőröknek .kéne valami gyorsteszt .


Amúgy a marihuanatol nem leszel őrült tudsz magadról .a hallucinogen szerek sokkal veszélyesebbek .

febr. 29. 16:22
 37/57 anonim ***** válasza:
0%
35, semmi, van egy pár ország ahol meg lehet nézni , hogy semmi kiemelkedő gond nincs a legalizálástól. Amúgy megsúgom, igen sok futár betépve vezet autót vagy bicajt is. Üdv a való világban!
febr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 wc papa ***** válasza:

36


Inni utcan nappal nem lehet. Otthon ihatsz.

febr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 wc papa ***** válasza:

36


Erdekes egy szuk nezet. persze megertem az elet mindennapjai ma mar ugyanazon, monoton, szar, mit csinalj: felkelsz -> keszulsz munkaba -> utazol -> dolgozol -> utazol -> hazaersz maradt kb a kaja, tusolas ezeken kivul kb. 3 - 4 orad hetfotol pentekig szabadidod magadra vagy parodra. Esetleg home office akkor ez kitolja azert az idot 4 - 7 orara.


Hat jo. vannak tamogatoid az biztos, de nem ilyen okkal. Meg szerintem tisztaban sem vagy sem azzal, hogy magadra milyen veszelyes, masokra milyen veszelyes es most lehet jonni a sorrel meg mittom en mivel meg a cigivel, de meg tarsadalom szinten sem mered fel a dolgokat... gazdasag felborulna a maffiak miatt lasd brazilia sok teruleteit, columbia kokain helyek. Ez lennenk mi is. Utcai lovoldozes, ilyenek. A kormany se tud mit csinalni, mar a rendorseg se tesz semmit mert tobb ilyen fegyveres drogos van mint rendor. A gazdasag nem a kormanye lesz hanem a maffiaje akik haboruznak egymassal is meg a kormannyal.


De mindegy, szerintem te nem veszed ezt olyan komolyan, csak olyan szinten "miert nem legalizaljak maaaany a drogokat meg fuvet naaa?" es kesz. De ertem, hogy unalmasok a napok meg kene izgalom, ezt a reszet megertem, de ne csak a bal szemeddel nezd a dolgokat..

febr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
Miről írsz? Bandaháborúk drog miatt ott vannak ahol illegális. Ahol legális és úgymond adózott termék mint a cigi, ott miért háborúznának? Emlékszel volt amerikában szesztilalom, amit persze nem tudtak fenntartani.. Mi is virágzott akkor fel?
febr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!