Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt a Soros-Migráns-EU-Dollárb...

Ezt a Soros-Migráns-EU-Dollárbaloldal-LMBTQ-mesét hogy tudta ilyen jól felépíteni a kormány?

Figyelt kérdés
Marmint kezdodott a migrancsozassal, jott Soros, a gonosz, aztan Gyurcsany, mondjuk o vegig ott volt. Utana ott van az EU, akikbek mindig alairunk, hogy megkapjuk a penzt, ami egyebkent nekunk nem jarna. Ott vannak a melegek, mint a csaladok ellensegei. Akkor csaladbarat is a kormany, meg simogatja a pedofilokat is? Van par csavar a tortenetben, de szerintem zsenialis. Es az egyszerubb emberek ezt el is hiszik.

febr. 29. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

...a magyarokét legalább már nem vágja orrba a lengőajtó.

Tetszik érteni?!?

febr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Miért, Soros talán nem támogatja a migrációt? - Dehogynem.

Talán nem akarnak a nyugatiak kormányváltást Magyarországon? - Dehogynem.

Talán nem állnak ki a liberálisok teljes mellszélességgel az LMBTQ mozgalmak mellett? - Dehogynem.

Az EU vezetése pedig jól érzékelhetően az amerikai érdekeket helyezi előtérbe a saját népeik érdekei helyett.

márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12 - Az EU vezetése pedig jól érzékelhetően az amerikai érdekeket helyezi előtérbe a saját népeik érdekei helyett.


És ez miben nyilvánul meg?

450 millió idióta nem jött rá, amire 3 millió lepukkant orbánista agyhalott?!

márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Aha, azért tüntetnek Europa-szerte a gazdák.


Látod, a többi állításomat pedig meg sem próbáltad cáfolni, mert nem lehet.

márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

14 - kisgyerek, benned nagyon össze vannak kavarodva a sebességek!

"Miért, Soros talán nem támogatja a migrációt? - Dehogynem."

Nem ő bocsátott ki letelepedési kötvényeket, ezt nem árt ha tudod!

"Talán nem akarnak a nyugatiak kormányváltást Magyarországon? - Dehogynem."

Magyarországon a 3 millió megvezetett orbánistán kívül mindenki kormányváltást szeretne!

"Talán nem állnak ki a liberálisok teljes mellszélességgel az LMBTQ mozgalmak mellett? - Dehogynem."

Nem! Ők csak tudomásul veszik hogy nem vagyunk egyformák, és nem kívánják megnyomorítani az érintettek életét!

Te még nem válaszoltál a kérdésemre - a gazdatüntetés okait ismered? Nem hiszem, mert akkor nem ezzel "érveltél" volna.

márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

"Miért, Soros talán nem támogatja a migrációt? - Dehogynem."


"Nem ő bocsátott ki letelepedési kötvényeket, ezt nem árt ha tudod!"


Szerinted arra a kérdésre, hogy Soros támogatja-e a migrációt, válasz az, hogy valaki más letelepedési kötvényeket bocsátott ki? Szövegértési problémáid vannak? Az a válasz, hogy igen/nem. Az a baj, hogy ti mindig valami másról kezdtek beszélni, ha kínos a kérdés.

Egyébként pedig semmi kifogásom a más nemzetiségű emberek ellen, jöjjenek akárhonnan, ha dolgoznak és rendesen viselkednek.



"Talán nem akarnak a nyugatiak kormányváltást Magyarországon? - Dehogynem."


"Magyarországon a 3 millió megvezetett orbánistán kívül mindenki kormányváltást szeretne!"


Megint nem a kérdésre válaszoltál, hanem másról kezdtél beszélni. Én a nyugatiakra kérdeztem rá, nem a magyarokra.

Egyébként a gyerekek nem szavazhatnak, olyan felnőttek is vannak sokan, akik sehova nem szavaztak, szóval, ne hidd, hogy többségben vagytok. Ha meg külön-külön nézzük az egyes ellenzéki pártok támogatottságát, közelében sincs senki a Fidesz támogatottságának. Ezt azért nem lehet mind a tudatlanság számlájára írni.

Arról már nem is beszélve, hogy ugyan nagyon demokratikusnak meg liberálisnak tartjátok magatokat, de azért mindjárt hülyének bélyegzitek a másképp gondolkodókat, azt el sem tudjátok képzelni, hogy esetleg a tieteken kívül más vélekedés is helyes lehet!



"Talán nem állnak ki a liberálisok teljes mellszélességgel az LMBTQ mozgalmak mellett? - Dehogynem."


"Nem! Ők csak tudomásul veszik hogy nem vagyunk egyformák, és nem kívánják megnyomorítani az érintettek életét!"


Képzeld, én sem kívánom megnyomorítani senki életét. Csak éppen nem tartom normálisnak a szexuális devianciákat követendő példának beállítani, és nem kívánok úton-útfélen ilyesmivel találkozni! Filmeken sem, kivéve, ha kifejezetten ez a téma.

Amíg ők tisztelik az én álláspontomat, addig én is elvagyok velük. De ne akarjanak átnevelni! Ha én pl. férfinak látok egy transz nőt, akkor ne kelljen őt nőnek neveznem!



A gazdák azért tüntetnek, mert ellehetetlenítik őket a szabályozásaikkal, mert ők drágábban tudják előállítani a termékeiket, ugyanakkor külföldről beengedik az olcsóbb árut.

márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!