Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy Cseh...

Mit szóltok hozzá, hogy Cseh Katalin lett az Európai Parlament legbefolyásosabb politikusa?

Figyelt kérdés
Én kifejezetten büszke vagyok rá, szoktam hallgatni a beszédeit angolul. Ha ő meg Donát Anna nincs ott, akiknek köszönhetően az EU-ban is tudják, micsoda illiberális rendszer van Magyarországon, szerintem még most is öntené az EU a pénzeket, amit aztán Orbán családja ügyesen lenyúl. Ti is büszkék vagytok rá?

márc. 1. 13:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

10: pl. úgy, hogy az önkormányzatok közvetlenül az EU-tól kapják és nem a magyar kormányon keresztül.

Eddig is voltak ilyen közvetlen pályázatok, de pont a momentumos képviselők nyomatták sikerrel, hogy ezek köre bővüljön.

Most a főváros 300 milliárdot kap így az EU-ból.


[link]

márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesek ezek a fidkány emberkék, hogy ennyire minden fordítva vam bekötve náluk. Azért, mert valaki a gazemberség ellen kűzd, hogy Magyarországnak ismétlem: Magyarországnak jusson el az unios pénz és ne egy büdös clgánynak és a sleppjeinek az NEM hazaárulás. Pontosan EZ a hazaárulás, hogy miközben nyalnak a pénzért és mindent beígér majd ellopják. Az egy másik kérdés, hogy meglehet hatalomvágy és irigység miatt csinálja mindezt az ellenzék és nem azért, hogy az a megfelelő helyre eljusson a pénz. De milyen alapon kellene a kormánynak pénzt kapnia az uniótól, amit úgyis lenyúlnak? Nem volt még elég? A legnagyobb aljasság volt így is, hogy ennek a sz*r kormánynak utaltak egyetlen euro centet is. Rég ki kellett volna raknijuk minket az unióból és bizonyíthat a köpcös honnan szerez pénzt Magyarországnak. NEM Magyarország ellen kűzdök, hanem a kormány ellen, aki saját magát gazdagítja és lesz*rja gyermekeink jövőjét. Gusztustalan, laikus szutyok társaság, aki szándékosan tönkre tesz mindent.
márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
Áll a bré!
márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!