Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy Cseh...

Mit szóltok hozzá, hogy Cseh Katalin lett az Európai Parlament legbefolyásosabb politikusa?

Figyelt kérdés
Én kifejezetten büszke vagyok rá, szoktam hallgatni a beszédeit angolul. Ha ő meg Donát Anna nincs ott, akiknek köszönhetően az EU-ban is tudják, micsoda illiberális rendszer van Magyarországon, szerintem még most is öntené az EU a pénzeket, amit aztán Orbán családja ügyesen lenyúl. Ti is büszkék vagytok rá?

márc. 1. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Megint egy újabb befolyás?
márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Én szégyellem őt és hazaárulónak tartom, hogy az ellen dolgozik, hogy Magyarországra érkezzenek az EU-s pénzek. Amúgy természetesen nem ő a legbefolyásosabb politikus, nem tudom, honnan vetted ezt a marhaságot.
márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hazaáruló? Kevesebb M1-et javaslok.
márc. 1. 13:41
 4/13 anonim ***** válasza:
13%

Egy olyat nem lehetne, hogy mindenkit hazaárulónak nyilvánitanának, aki Cseh Katkára szavazott, hivatalosan is?

Én aláirva vállalnám, hogy Momentumos vagyok, ha ezt valaki meglépi és végre megfosztanának az állampolgárságomtól és kaphatnék helyette, mondjuk egy általam választottat. Futnék is, aláirni a nyilatkozatot Lánczi Tamáshoz.

márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

#2

"Én szégyellem őt és hazaárulónak tartom, hogy az ellen dolgozik, hogy Magyarországra érkezzenek az EU-s pénzek."

Bocs, ez hazugság és ilyet csak egy hazaáruló írni le.

Azért dolgozik, hogy a magyarokhoz jusson a pénz és közben ne lopják el fideszesek, akik arra fordítanák, hogy pedofilokat védjenek meg.

márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5) jó, de ezt egy fideszes nem fogja fel. XD Szerinte őket az3rt fizetik, hogy a szegény magyar embereket lejárassák a nagy Brüsszelben. Xd
márc. 1. 14:25
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

"Én szégyellem őt és hazaárulónak tartom, hogy az ellen dolgozik, hogy Magyarországra érkezzenek az EU-s pénzek."


[link]


hát igen az az orbika nagy hazaáruló, igazad van.....

márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező!

Tévedsz, Cseh a legbefolyásosabb _magyar_ politikus, a teljes listán a 17.

Az élen egy máltai (!!!) áll.


[link]

márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
És Cseh Katalin a csehek között a 2. :)
márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
5: Mégis hogy jutna el a pénz a magyarokig, ha nem jut el Magyarországra?
márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!