Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor végülis Novák Katalin...

Akkor végülis Novák Katalin elsunnyogott?

Figyelt kérdés
Szent,nemes, ájtatos,jaj de csodálatos asszony... és akkor egyik pillanatrol a masikra hibázik és eltünik? Mi ez???
márc. 1. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ezt úgy hívják: felelősségvállalás.
márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ezt úgy hívják: gyalogáldozat.
márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogsz te még találkozni vele.
márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Végül is el.

[link]

márc. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
A szentanya köntösbe a Fidesz öltöztette. Rátoltak egy ilyen arculatot és ezt vitték végig. És mennyire bevált! Az emberekkel simán elhitték hogy ő a jó tündér! Ez egy minta a Fidesz kormány működési elvéről. A látszat csal, mindig a dolgok mögé kell nézni.
márc. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Bűnbak. A Főnök helyett még ezt a balhát is elvitte. A Szovjetunióban Sztálin ideje alatt kivégezték Jagodát és Jezsovot mondván ők felelősek a sok ártatlan ember haláláért. Pedig ma már tudjuk hogy ők csak végrehajtó emberek voltak és valójában mindent Stálin rendelt el. Na valami hasonló a történet itt is.
márc. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1es: szerintem ez elsunnyogás amihez nagyon nagyon vastag bőr kell.hogy legyen a képén N.K.-nak.


Neked az felelőssegvállalás hogy eljátsza a kamera elott hogy jaj de csunyan viselkedtem, majd eltünik az élete végéig járó fizetéssel? Szerintem az lett volna felelősségvállalás ha nyilvánossá teszi az egész ügyet és lemond a juttatásokról.

márc. 2. 08:14
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
"lemond a juttatásokról" = lemond a hallgatási pénzről
márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!