Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Míg a szlovák, cseh, lengyel...

Míg a szlovák, cseh, lengyel kultúrnemzet, addig a magyar inkább mondható balkáninak?

Figyelt kérdés

Az is szomorú, hogy 3 millió embert meg lehetett venni azzal, hogy majd mi háborúzgatunk, ha a baloldal lesz kormányon. A cseheknél is nyert a baloldal, mégsem mentek haborúzni. Erre a fideszes szavazók nem gondoltak, hogy abszolút manipulálva vannak a kormány által?


Én ezért is gondolom, hogy mi inkább egy balkáni nép vagyunk, akik bármit elhisznek.



márc. 1. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

A balkánok egy szláv népcsoport, ahogyan a csehek a szlovákok és a lengyelek is, azaz délszlávok.


Magyarországnak semmi köze nincs balkánokhoz, mentalitásban sem.

márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Körbekérdeztem a fideszes ismerőseimet, hogy az utóbbi idők történései fényében, lett e rés a pajzson?

És nem sajnos. Mentegetik a pedofil segítőt, novákot. Megrendíthetetlenek és a végletekig erkölcstelenek.

márc. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
A Balkán egy földrajzi fogalom. Magyarország pedig nem a Balkán-félszigeten fekszik.
márc. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2) sajnos ők menthetetlenek, nem is akarják a kész tényeket elfogadni. Magyarorszag ezért marad mindig is ott ahol volt: kiszolgáló nemzet.
márc. 2. 00:40
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a demagógiát. Én pedig rengeteg olyan fideszest ismerek, akik viszont értelmesek és a történések fényében elgondolkodtak.
márc. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Jól látod, ami társadalmunk sohasem fog gondolkodni.
márc. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Én pedig rengeteg olyan fideszest ismerek, akik viszont értelmesek és a történések fényében elgondolkodtak."


Amíg nincs épkézláb ellenzékünk, addig minden hiába.

márc. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Volt szerencsém bejárni úgy a Balkán nagy részét, Bulgáriát leszámitva és folyamatosan van szerencsém Cseh és Lengyelországban járni. Ismerem a szlávokat és ismerem a Balkánt. Egy cseh, vagy lengyel, még a legrosszabb mentalitással sem lehet egy szerbbel, vagy albánnal egy lapon emliteni. Azt, hiszem, hogy aki egy lengyel ember és egy szerb közt a nyelvi hasonlóságokon túl, kultúrális egyezést lát, az valami más mozit néz. De, azt gondolom, hogy a magyar sajnos nagyon sok mindenben inkább a déli országokhoz kezdett el hasonlitani és pont a legrosszabb szempontokból.

Az a fajta barbarizmus uralkodott el az országon, ami náluk folyamatosan megvolt.

márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

Orbán egy Közép-Európai szabad és gazdag országot egy balkáni színvonalra züllesztett!

És van olyan barom, aki még tapsikol is ennek...

márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Jégszív ***** válasza:
43%

#1.

Hogy te milyen hülye vagy...

A Balkán földrajzilag egy hegység neve, de ne szólj senkinek... Igaz, erről nevezték el Európa egy történelmileg, politikailag behatárolt térségét is.


A kérdéshez térve:

Sokan mondták - én is vallom! -, hogy Európát Ázsiától a Lajta folyó választja el! Persze kulturálisan és politikailag - főleg 2010 óta...

márc. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!