Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki tartja megnyugtatónak hogy...

Ki tartja megnyugtatónak hogy a 2021-es törvénynek köszönhetően nyolcszor annyi pedofil van börtönben mind 2010 elött?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nagyon megnyugtató hogy a kormány a gyerekekre ártalmas személyeket börtönbe zárja.

márc. 3. 17:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Fidesznek hála már 8x annyi pedofil van.
márc. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
de mi volt 2021-ben? mit változtattak pontosan?
márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

22/22


befóliáztatták a könyveket és a 18 éven alluliakat kitiltották a könyvesboltok feléből. Tudod? Ez a gyerekvédelem a fidesznél.....

márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
jaa, már azt hittem, variáltak valamit a korhatárokkal, de épp néztem, és nem. na de a lefóliázások miatt miért van 8x annyi ember börtönben? nem értem a dolgot.
márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"jaa, már azt hittem, variáltak valamit a korhatárokka"


2012-ben levitték a korhatárt akivel egy felnőtt (18+) ember büntetlenül szexelhet. Az is a gyerekvédelem nevébe.

márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nekem az a kedvencem, hogy megtiltották az iskolák és óvodák közelében a homoszexuális tartalmú magazinok árusítását. Igen ám, de szexuális tartalmat alapból tiltott volt eddig is így árusítani.

Még jópár ilyen üres szabályt hoztak, ami egyáltalán nem változtatott semmit, de lehetett mutogatni mekkora nagy gyermekvédemem van itt.

márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

25

mondjuk az azért az Uniós összhang miatt és egyáltalán az életszerűség miatt nem olyan nagy baj. sose értettem az amerikai jogot, hát ezek komolyan azt hiszik, h a 15-16 évesek nem szexelnek ezerrel? dehogynem ... szóval a probléma nem az szerintem.

na meg amikor a 12 évesek járnak egymással ?? és nem csak járnak, ezt is sikerült megtudnom ...

márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

27/27


"mondjuk az azért az Uniós összhang miatt"


Te most azt mondod orbán úgy táncolt ahogy brüsszel fütyül?

márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

:) nem brüsszel, de na ... az a 14 éves korhatár pont jó szerintem. és a legtöbb európai országban is ennyi, nem véletlenül. sőt, akad 13-as is.

úgyhogy nem brüsszel, csak simán a józan ész. mi értelme a jogszabályoknak ugye, ha nincsenek összhangban a valósággal?

márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!