Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor bármikor ráküldhe...

Orbán Viktor bármikor ráküldheti a fociultrákat az ellenzékre és Budapestre törni-zúzni ezzel megfélemlítve a demokráciapárti kormányellenes erőket, ha úgy érzi megingott a hatalma? Minden nagyobb fociklub elnökségi székében Fidesz vezérek ülnek.

Figyelt kérdés

Most éppen Tordai Bencét félemlíti meg a Fidesz Kubatov Gábor fideszes Fradi elnök belső vezényletével.


[link]



márc. 4. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Igen, ez már elég régóta így megy, nem újkeletű a dolog sajnos.


Ezek a sokszor börtönviselt sokkolóval emberkedő általában mészáros biztonsági cégeiben dolgozó bűnözők a fidesz verőemberei.

márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Itt látszik hogy nem elég megnyerni a választást mert a Fidesz vezérek ugyanúgy ott fognak ülni a fociklubokban sportegyesületek élén az egyetemi alapítványokban, állami nagy cégek felügyelő bizottságaiban társadalmi szervezetek élén stb. stb. stb.

Úgyanúgy ott lesz az elnyomásuk és befolyásuk az ellenzéken, bármikor nyomásgyakorlással megfélemlíthetik bemocskolhatják szabadon. Nincs bíróság és törvény ami védené a demokráciapárti erőket ma itthon.

márc. 4. 10:49
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

2006-os puccskisérlet óta ezek az emberek "kormányoznak".

Orbán az egy ezek közül.

márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Az a szomorú hogy a békemenetelő csürhe annyira egy véresszájú fanatizált szekta, hogyha a fidesz demokratikus bukása esetén elkezdene a fidesz fegyvert nyomni a kezükbe, vagy csak lázongásra hergelni őket, simán polgárháborút csinálnának itt. 2006 újra töltve. Aztán picsognának ha a rohamrendőrök megint kilövik az autóborigató üzletgyújtogató molotov koktél dobáló csőcselék szemét.
márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Hát Tordai odaszaladt egy pofonért, most ne csodálkozzon...
márc. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem van ennyi eszük, hogy tudják, hogy ez a visszájára sülne el a népszerűségükben.
márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintem van ennyi eszük, hogy tudják, hogy ez a visszájára sülne el a népszerűségükben."


Ki szerint?


A vérszomjas Fidesz-szektások állva tapsolnának a doktorminiszterenlökúrnak ha a pribékjeiket ráküldenék bárkire aki fidesz kritikus.

márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

"A vérszomjas Fidesz-szektások állva tapsolnának a doktorminiszterenlökúrnak ha a pribékjeiket ráküldenék bárkire aki fidesz kritikus."


Jó de a szektások kevesek a győzelemhez.

márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

2006 széjjelverték a fővárost és még népszerűbbek lettek.

Ez csak még jobban fanatizálja a fidesz birkákat.

márc. 4. 12:42
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem felejtem el, mikor október 24-én reggel bandukolok be a sulimba és a Felszab térnél kellett átszálni. Máig megvan a könnygáz maró szaga bennem, pedig én órákkal később sétáltam csak az aluljáróba. Mindenkin a döbbenet volt látható, két boltos az aluljáróban a betört kirakatjukkal hangosan qva anyázott, hogy miért pont az ő boltját kellett ezeknek a nyomorult fociultráknak betörni.
márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!