Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a cél az itthoni melegfelvo...

Mi a cél az itthoni melegfelvonulással? Konkrétan mit akarnak, mik a pontos tervek? Egyáltalán van valamiféle cél, vagy ők maguk sem tudják, és csak provokálni akarják a normálisakat?

Figyelt kérdés
márc. 4. 14:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10.: "A második esetben pedig saját magadat cáfolod az érveléseddel. Ha lenne pozitív kvóta, pontosan ki tiltaná meg, hogy te melegnek valld magad, ahogy a melegek is házasodhatnak heteroként?"


Oké, induljunk el a gondolat mentén, hogy lesz egy pozitív kvóta a melegek részére, és melegnek vallja magát emiatt B személy. És szerinted másnap nem érné B személyt ezerféle undorító támadás és hisztéria, hogy ő csak kihasználja, visszaél a helyzettel? És ő jogosulatlan rá, nem is meleg, stb., stb., stb. Mert szerintem ez lenne a forgatókönyv, vagy szerinted toleránsak lennének B személlyel, és nem érné semmiféle attrocitás?

márc. 4. 15:52
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyan meleget, aki nem támogatja a kvótákat, mint ahogy olyan nőket is, akik nem támogatják a női kvótákat. Erdélyi vagyok, itt van az iskolákban roma kvóta - és sok roma nem ért vele egyet. És magyar kvóta is van, például a rendőri erőknél, a rendőrakadémián (így biztosítják, hogy a 20% fölötti településeken legyen a törvénynek megfelelően a kisebbség nyelvén tudó rendőr).


A kvóta egy ELVI kérdés, aki elutasítja az elvet, az minden kvótát elutasít. Én magam is elutasítom az elvet, mert a kvóta szerintem rombolja a kisebbség önbecsülését.


Gyerekkorom óta azt hallottam a szüleimtől: te magyar vagy, neked kétszer annyit kell tudni, hogy érvényesülj, mint egy románnak! És ez MEGERŐSÍTETT, ettől több lettem, nem kevesebb!


A melegek és a világ minden etnikai, vallási, szexuális kisebbsége számára tévút szerintem a kvóta (kivéve, ha az SZOCIÁLIS alapú kvóta, azaz nélküle a tehetséges ember, aki oda való, nem tudná megfizetni pl. a tanulmányait).


A kvóta a numerus clausus posztmodern megfelelője, és az már egyszer-kétszer leszerepelt a történelem során. Kvóták helyett ESÉLYEGYENLŐSÉGET kell biztosítani, hogy NE SZÁMÍTSON a nemzetiség, bőrszín, vallás, nemi identitás, szexuális orientáció - csak a tudás, tehetség és szakértelem!

márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Règ kibaszhatták volna mindet
márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%
Az normális emberséges világ megteremtése. Tiltakozás a tömeggyilkos náci kormányok ellen, mint a jelenlegi magyar vagy az orosz rezsim.
márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!