Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbert Orbán vagy...

Puzsér Róbert Orbán vagy Gyurcsány embere?

Figyelt kérdés

márc. 4. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Puzsér Róbert szerintem Orcsány embere... :))
márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Független.
márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Nehéz rájönni, de inkább Viktortáé.
márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem az Orcsány és Gyurbán nagykoalícióé.
márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Konkrétan az mszp-től kapott pénzeket egyes tevékenységeiért. Innen döntse el mindenki, hogy akkor szerinte gyurcsány embere-e vagy sem.
márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
#6 honnan? Onna hogy ezzel lóphaszt sem mondtál?
márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Öncélú népbutitó. A saját ostoba celeb karrierje hasznára hergeli a buta tömegeket a kitalációival.
márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Feketeruhasember ***** válasza:

"Öncélú népbutitó. A saját ostoba celeb karrierje hasznára hergeli a buta tömegeket a kitalációival."


Én vevő lennék arra hogy valaki tényleg olyant is hallgassak aki nem népbutít hanem "népokosít". De amikor egy ilyen kommentet olvasok mindig megerősít benne hogy az ilyen színvonalú kommentelő és Puzsér közül akkor inkább Puzsér. Azért mert nem mondasz semmit. Semmivel nem vitatkozol vagy érvelsz csak szájkaratézol. Pl mi a kitaláció? Mi a hergelés? Magad sem tudod megfogalmazni csak köpködni tudsz.

márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!