Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mi lesz Osváth Zsolttal?...

Most mi lesz Osváth Zsolttal? Influenszer barátai elhatárolódnak tőle, esetleg tüntetést is szerveznek ellene?

Figyelt kérdés
márc. 5. 12:17
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
29%

Itt a teljes videó, a kérdéses dolog, a kiskorúaktól kért erotikus képek, már az elején elhangzik, Osváth Zsolt nem tagadja:

https://www.youtube.com/watch?v=2pUTq0MIzeA

Utána kezd el magyarázkodni, magát az állítást, kiszivárgott képeket nem tagadja. A pontosítás kedvéért Zsolt nem tudta hogy az illető 18 év alatti.

márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
70%
21, tettél feljelentést Osváth Zsolt ellen a rendőrségen? Ne nekünk bizonyitsd, hanem tessék feljelentést tenni, ha tudomásod van róla, hogy bűnös.
márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy Zsoltit most ki fogják csinálni. Szép lassan adagolva minden mocskot tálalni fognak az életéből. Ez bosszú lesz, mégpedig a legkeményebb módon. Sajnálom, bár magának kereste a bajt. Ezért nem szabad politizálni színésznek, sportolónak, zenésznek, youtubernek. Többet veszthet, mint amennyit nyer. Zsolti túl magasra emelte magát, ítélkezett túl sok ember felett, és most rálépett valakinek a lábára, akinek nem kellett volna.
márc. 5. 13:53
 24/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudják kicsinálni, ő nem politikus. Hogy csinálják ki? A youtube-ot még nem a magyar kormány irányitja.
márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
47%

"a kiskorúaktól kért erotikus képek, már az elején elhangzik"


És hol hangzik el? Mert nézem már az elejét háromszor is és ilyen nem hangzik el.

márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
33%

"21, tettél feljelentést Osváth Zsolt ellen a rendőrségen? Ne nekünk bizonyitsd, hanem tessék feljelentést tenni, ha tudomásod van róla, hogy bűnös."


Te miért nem vagy képes értelmezni amit irok? Mondtam egy szóval is hogy Osváth Zsolt bűnös? Nem. Ti kezdtetek el hisztizni, hogy kivágott, meg origó nem nyitom meg stb, ott van linkeltem a teljes videót ahol elismeri a saját szavaival, hogy volt ilyen. Azzal védekezik hogy nem tudta hogy 18 alatti, ami vagy igaz vagy nem. Miért nem nézed meg a videót ha már ennyire kérted? A poszt után 1 perc múlva már reagáltál is...

márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

"hogy kivágott, meg origó nem nyitom meg"


Tehát akkor kijelenthető, hogy a kontextus nem mindegy és az origonak megint sikerült hazudnia, ahogy te is egy hazugságra építettél fel egy rossz következtetést.

márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
63%

26, megnéztem, össze van vágva a videó és ráadásul borzalmasan.

De, igazából átküldtem a kérdést Osváth Zsoltinak, hátha indit egy kártéritési pert.

márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
33%

"És hol hangzik el? Mert nézem már az elejét háromszor is és ilyen nem hangzik el."


Jaja a poszt után 10 perc telt el és te 10 perc alatt megnézted háromszor a 40 perces videó elejét.... valószínű :D Nem fogom neked az egész videó beszélgetését kimásolni csak mert lusták vagytok megnézni.

Ott van az elején hogy Ábrahám Robi a fejére olvassa a szexképeket, szexcsetet, hangfelvételt stb, ezt Zsolt nem tagadja, a 7. percnél kezd magyarázkodni, hogy nem tudta a valós korát.

márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
33%

"26, megnéztem"


Magát a teljes 40 perces videót 13:51 kor posztoltam, te 13:52 kor már reagáltál rá, most 14:08 kor azt állítod megnéztél egy 40 perces videót? :D Mindezt 17 perc alatt?

márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!