Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy LMBTQ-személynek már...

Egy LMBTQ-személynek már élhetetlen az az ország tekintetbe véve, hogy itthon nagyon sok meleg sikeres, ünnepelt egyén?

Figyelt kérdés

Itt van Osváth Zsolt, aki kemény munkával, de EU-s pénzből felépített egy sikeres vállalkozást. Most házasodott meg, amiben semmilyen hatóság nem akadályozta meg, sőt megünnepelték ezért a körei.

Mégis az ő és társai részéről állandóan hallom a panaszáradatot, hogy el kell innen menni mert annyira elnyomják őket.



2023. szept. 24. 00:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, egy meleg számára ez egy élhetetlen ország
Nem, ez nem egy élhetetlen ország egy meleg számára
22 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Beteg vagy... Kezeltesd magad, komolyan nem normális, hogy egész nap a melegeken jár az eszed, és még éjjel is.
2023. szept. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Valójában minél tovább van Fidesz, nekik annál jobb, mert mindig van miért sírni, hogy mennyire üldözik őket. Mondjuk szerintem a jelen helyzetet a náci németországbeli zsidóüldözéshez hasonlítani - ahogy teszik sokan közülük - már erősen határos a holokauszt relativizálásával.
2023. szept. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Én konkrétan elvesztettem amiatt a munkámat és voltak szivesek el is lehetetleníteni, hogy MO-n ebben az ágazatban soha többé ne dolgozhassak és mindezt miért? Mert a fantasztikus kolléganőm látott a barátommal csókolózni egy meleg szórakozóhelyen és nem bírta ki, hogy ne pofázza el munkában. A hivatalos ok nyilván nem ez volt, de gyanús, hogy miután ez kiderült rólam, két hét elteltével elbocsátottak 4 év után. Úgyhogy nem fogom itt tenni az agyam, hogy MO egy élhető ország az LMB embereknek, mert nem az. Egy ciğányputri lesz lassan, ezért is dobbantottam külföldre, ahol kb senkit se izgat a szexualitásod.
2023. szept. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Kroms ***** válasza:
28%

#4

Nálunk is volt olyan, akiről kiderült, hogy parádézni volt az azonos nemű "társával", de senkit nem érdekelt és azóta is ott dolgozik. Tehát a probléma veled lehet, nem az országgal.

2023. szept. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Pintér László ***** válasza:
60%
4 év után milyen okkal rúgtak ki?
2023. szept. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Ez az ország nem csak a melegeknek nem kedvez, hanem az összes hétköznapi embernek sem. Egy egy ocsmány és alja ország, ahol az politikusok és azok haverjai jól élnek, az egyszerű emberek meg nem érdeklik őket. Sajnálatos hogy ebbe a pöcegödörbe születtünk...
2023. szept. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

4


Be ne add nekem, hogy csak úgy bemondásra lebu*iztak téged a főnöknél, és emiatt ki is rúgtak :D Egyébként ha a kolléganőd látott téged egy meleg szórakozóhelyen, őt miért nem baxxták ki a munkából? Mert elvileg akkor ő is meleg. Hmmm?

2023. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

8, meglepődnél mennyi nem meleg jár meleg szórakozóhelyre...


Nem azért mert a buzerantokat annyira imádják, hanem mert sokkal nyugodtabb, barátibb a légkör. Nincs annyi ork, meg balhés elem mint egy átlag szórakozóhelyen.

2023. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Pintér László ***** válasza:
40%
Ha nem fegyelmivel rúg ki a Főnök akkor jár végkielégítés, nem? Ha igen, akkor kirúgtak csak azért, mert egy munkatársad állítólag látott valahol egy Veled azonos neművel csókolózni és ezért a cég inkább kirúg, fizet több havi bérednek megfelelő végkielégítést a 4 év munkád után? Nekem bűzlik ez a sztori.
2023. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Gyanúsan sokat foglalkozol Zsoltival, még azok sem foglalkoznak vele ennyit, akik azért követik a videóit, mert kedvelik. Nem vagy te véletlenül látens meleg?
2023. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!