Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez nem túl sok észre vall...

Ez nem túl sok észre vall azoktól az ellenzéki szavazóktól, ugye?, akik most Magyar Pétert istenítik a lapján?

Figyelt kérdés

Én csak egy exfideszes extolvajt látok benne is, aki Orbánról kb istenítve beszélt a Partizánban. Komolyan ettől várják a megváltást?


Simicska, MZP, Pesti, most ez...mind olyanoktól, akik fidesz kötődésűek voltak jó sokáig.


Sok ész nem társul hozzájuk, ha azt gondolják, hogy egy ilyen majd jobb útra viszi az országot és / vagy leváltja a fideszt.



márc. 6. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

"A hazámat szolgálom"

Magyar Péter


Mi a baj ezzel?

márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az, hogy addig nem zavarta a NER, míg benne létezett. És most is csak azért vonaglik, mert kívágták az asszonyt. Nem túl hiteles.
márc. 6. 17:01
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Csak azt felejted el, őt és a többieket mivel hitegették. Az interjúban elmondja (tőkés osztály felépítése, amely segít, ha baj van)

Hogy ez mese, akkor jött rá, amikor covid19 idején a magyarokra tojtak, csak a ner-be tömték a milliárdokat.

márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mégse lépett ki. Tehát elfogadta....
márc. 6. 17:13
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
3: A magyar gazdaságba toltak milliárdokat, ezért maradtak meg a munkahelyek. Nincs olyan, hogy külön NER meg külön magyarok.
márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szerintem ez jó vélemény, facebookon láttam ezt a kommentet:


"Ez a fickó ennek a bűnszervezetnek a része, ember, nem érted?!

Mintha fél évvel a 2. VH vége előtt valami magasrangú náci tiszt, aki addig irtotta a zsidókat, a vesztét érezvén külföldre szökne és elkezdené kiárusítani a hazájának a hadititkait.

Hát nehogy már a vállunkra emeljük és dicsőítsük, bakker. 😃

Siralmas."

márc. 6. 18:36
 7/13 anonim ***** válasza:
#5: Igen, a fölösleges lélegeztetőgépekkel jól megerősítették a gazdaságot. És ne gyere azzal, hogy nem lehetett tudni, hogy mennyire lesz szükség, mert ha több is lett volna a beteg, ennek töredékét nem tudták volna ellátni, mert nincs annyi szakember. Az intenzív osztályon figyelni is kell a betegekre, nem csak bekötni őket a gépre.
márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6: Lehet így is tekinteni rá, de őszintén szólva unom már, hogy mindig erkölcsi magasságokban keressek valamit, amivel bele lehet kötni. Nem érdekel, hogy miért hagyta ott a NER-t. Ha bármivel is segíteni tud megszabadulni tőlük, akkor én azt támogatni tudom. Mivel kívülről láthatóan nem lehet lebontani, így vagy támogatod ezt, vagy kifogásokat keresel és marad a rendszer.
márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8. De mit vársz,ha le írtad, hogy kívülről nem lehet leváltani? 😂 Ellentmondásba keveredtél magaddal.


Nem hagyta ott, kirúgtak a feleségét és ezért őt is, ezen pedig megsértődött. Ha ez nem történik, még mindig ott ülne....

márc. 6. 18:44
 10/13 anonim ***** válasza:

#9: Nem keveredtem ellentmondásba, hisz onnan jött. Nyilván aki szembemegy a rendszerrel, az onnantól kezdve nem lesz már a része, de talán elgondolkodtad olyanokat is, akik eddig vakon bíztak bennük.

Az pedig nem érdekel mondom, hogy miért fordult szembe velük. A lényeg, hogy megtette és ezzel ártani tud nekik. Felőlem lehet sértődött is, egyáltalán nem érdekel. Ha csak egyetlen fideszes szavazót is el tud gondolkodtatni, már az megérte.

márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!