Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért adott kegyelmet Nová...

Miért adott kegyelmet Nová Katalin a bicskei pedofílnak?

Figyelt kérdés
Háromcsaládos anya..., mi kellett ahhoz, hogy ezt aláírja? - Pénze van..., mégis miért tehette?

márc. 6. 18:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Balog Zoltán ref. püspök mondta neki, hogy adjon kegyelmet K. Endrének. Ő meg ha Balog azt mondaná, hogy tolja le a ..... szemüvegét, Balognak azt is megtenné ellenkezés nélkül. De könnyen lehet, hogy Viktor is utasította, akkor meg nincs apelláta.
márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 meszike91 ***** válasza:
Ez nem az ő döntése volt, csak megmondták neki.
márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Illő volna B. Zoltánnak is lemondani! Milyen püspök már az ilyen...

És miben segítkezett a pedofílnak ez a K. Endre, lehet tudni?

márc. 6. 19:42
 14/18 anonim ***** válasza:
Lemondott ő is. Rosszul tudom?
márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, te átaludtad az elmúlt egy hónapot? Vagy csak a lakájmédiát olvastad? Mert akkor érthető, hogy fogalmad sincs arról, amiről mindenki beszélt az elmúlt hetekben.


Nos, a pedofil igazgató ellen panaszt tevő gyerekeket próbálta leszerelni. Volt akit azzal, hogy vett neki ezt-azt, volt akit azzal, hogy megfenyegette, hogy kirakják innen és nem tarthatja a kapcsolatot az itt elhelyezett unokatesójával. Azok ellen a kollégái ellen, akik jelenteni akarták a történteket, retorziókat alkalmazott, a külsős kollégát nem hívták többé foglalkozást tartani, egy másik embert elküldtek - persze nem ezzel indokolták, egy harmadiknak az irodáját egy arra alkalmatlan helyiségre cserélték ki stb.

márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem egyáltalán nem, foglakoztak senki szexualításával (nem is hinném hogy ezt vizsgálnák, vagy kideríthető lenne, meg amugy is érdektelen az ügyben), egyszerűen csak kegyelmet adtak egy tévesen elítélt embernek.
márc. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

15-ös: Csak felületesen foglalkoztam a témával. Köszi a részleteket.

márc. 7. 08:30
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem van egy elméletem, miért kapta a kegyelmet. Közeledett a presbiter választás. K. Endre meg háziőrizetben volt. Mivel 6 évente van - azt hiszem -, így kellemetlen, hogy pont a háziőrizetére esett. Évek óta készült rá, erre jött a per, az ítélet, akármi, sikerült kikerülnie a börtönből, de még mindig háziőrizetben. Hát a neje megírta a kérvényt, megkapta a kegyelmet, mehetett presbiternek. Hiszen csak pár hónap hiányzott a háziőrizetből még, kellett vmilyen ok, hogy ki akart kerülni, a választás viszont pont akkor volt. Én így gondolom.


Igaz, ennek ellent mond az, hogy ez azért kis indok a kegyelemért, bár, ha Novák Katalinnak fogalma sem volt róla, hogy mit ír alá... Vagyis, akiknek a keze alatt átment a történet, lehet, ők se tudták, valaki "becsúsztatta" az iratot. De még így is kicsi indoknak tartom, hogy vki elindította a folyamatot. Hacsak, biztosak voltak benne, hogy soha nem fog kiderülni, hittek is benne, meg voltak győződve. De akkor is kicsi indoknak tartom valójában, de mint lehetőség, akár lehetne is. Valaminek kell még lennie a háttérben.

Hiszen aki kitervel egy gyilkosságot, ő is meg van győződve arról, hogy nem kapják el, azért terveli ki.

márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!