Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért adott kegyelmet Nová...

Miért adott kegyelmet Nová Katalin a bicskei pedofílnak?

Figyelt kérdés
Háromcsaládos anya..., mi kellett ahhoz, hogy ezt aláírja? - Pénze van..., mégis miért tehette?

márc. 6. 18:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem a pedofilnek adott kegyelmet, a segítőjének.
márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Az orra alá nyomták hogy írja alá olyanok akikkel jóba volt, ő meg nem vizsgálta felül a dolgot.
márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Eztet mondta nekije az, akit nem nevezünk nevén... Vo, Vol, aztat sem tudom, hogy irják, Vikt valami
márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
mert nem olvas vagy nem mert olvasni
márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Mondták neki írja alá és nem volt mit tenni. A kormányban nem önálló akarattal rendelkező emberek ülnek, azt kell tenniük amire utasítják őket.
márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Fingja nem volt hogy mit ír alá,pontosabban lusta volt tájékozódni.vakon megbízott az egyik talpnyalójában aki elé tette az aláírnivalókat.
márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Tudod miért mondták rá, hogy toll? Valaki érdekét szolgálta az aláírással. Ez az ami nemigen fog kiderülni, kinek, kiknek tett az aláírással szívességet. Pont mint Varga Juditnál, mivel neki is alá kellett írni. A fidesz összezár, ezért is tud hatalmon maradni.
márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
A bicskei pedofil börtönben van kérdező.
márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Orbán Viktor miatt, a pedo a barátja.
márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Csalódtam a Fideszben..., akármilyen jóban lehetek én akárkivel, akkor sem írhatom alá egy pedofíl cinkosának a kegyelmet. Kényszerítették volna őket? Pedig bírtam V.Juditot is korrektnek tűnt...Szégyen! Ez a Bicske nagyon Fideszes, ha jól gondolom... Megtömte a bicskei Mészáros Lőrinc sok haver zsebét...

Köszönöm a válaszokat!

márc. 6. 19:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!