Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak most hirtelen Budapes...

Orbánnak most hirtelen Budapest lett az első? Márc. 15 -én 10:30 -kor ott leszel a kordonos beszédén a Nemzeti Múzeumnál?

Figyelt kérdés
Kínai rendőrök/megfigyelők is lesznek?

márc. 6. 21:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Úgyse engednek oda senkit a kínai rendőrök.
márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Majd várom a “megmondtad” válaszokat ;) szerintem mivel Magyar P is a belvárosba szervez gyűlést, a koca balhét akar provokálni hogy el lehessen utána mondani hogy “megint a mocskos baloldal”.
márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én még bőven aludni szoktam, szóval nem valószínű
márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 everlight ***** válasza:

Mert olyan szinten bezuhant Budapesten a támogatottságuk a pedofil botrány óta.


Januárban még a kormányközeli közvélemény kutatók is 40% ra mérték Budapesten a Fideszt mostanra 30% ra zuhant.

márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez mind lényegtelen.

A fidesz úgy csinálta meg a választási rendszert, hogy ha az ellenzék a legkisebb mértékben is megosztott, csak akkor tudná leváltani őket, ha a népszerűségüket beszorítanák 15% alá. Az meg sehol sem látszik a láthatáron. Nem összefogva! Hanem egy pártként, ahogy ők is egy párt és a KDNP csak álcabokréta a süvegükön. Orbán azért kompetensebb, mert ha tűzzel-vassal-ittapirosholapirossal is, de összevarrta az ún. "jobboldalt" egy fegyelmezett tömbbé, ami ellen a számos pártra bomló ellenzék nem tudja összerakni a matekot. Az ellenzékben ezt Gyurcsány megpróbálta, de csak addig jutott, ahol most a DK van. Viszont a NER-en kívüli világ annyira sokszínű, hogy így, ebben a formában a szavazatok nem összeadhatók, ezért nem működik az összefogás. Aki egy országgyűlési választás előtt egy pártba (nem pártok összefogásába) össze tudja rántani a nem fidesz szavazókat, az tudja leváltani őket, HA közben a NER belső harcok miatt szétesik, ÉS az emberek a mostaninál jelentősebb életszínvonal zuhanást fognak elszenvedni.

Az, hogy hülyék, gonoszak, pedofilok, tolvajok meg O1G, azt mindenki tudja, még a fideszesek is. Azzal, hogy ezt szajkózzátok egyetlen plusz szavazatot sem fogtok szerezni. Ennyire hostobák nem lehettek, hogy nem lehet ezt érteni?

Egyébként meg tetszettetek volna nem megengedni 2010-ben a kétharmadot. Balekok

márc. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!