Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter új pártja inkább...

Magyar Péter új pártja inkább az ellenzéktől fog szavazatokat elvenni vagy a kormánypártoktól?

Figyelt kérdés

márc. 7. 18:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7: miért, ennek a "Politikai Hontalanok Szövetsége" nevű gittegyletnek hány szavazója volt eddig?
márc. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#9 Balos toposzokról írtál, majd azt írtad, volt már ilyen, MZP. Erre írtam én, hogy bárcsak balos toposzokat hozott volna...


Milyen "szokásos balos "hülyeségek""-ről írsz? A hülyeség az rendben, sok hülyeséget mondott. Balos dolgot sajnos egyet sem.

márc. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11 A legutolsó választáson még nem is léteztek. Azóta viszont elkezdtek tömegbázist építeni azokból akik a jelenlegi felhozatalból nem tudnak pártot választani maguknak. Elég sokan jelennek meg mindig a rendezvényeiken, sokkal többen mint a jelenlegi pártok bármelyikén.

Mondjuk én még nem voltam ott egyen sem. Néha mondanak okos dolgokat, de nagyon sok mindenben nem értek velük se egyet.

márc. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#9 Attól függ kit számítasz Fideszből kiábrándult szavazónak. Mert én pl. 2010-ben szavaztam rájuk utoljára, de már akkor is csak befogott orral. Tehát már valamikor 2006 és 2010 között kiábrándultam belőlük, csak mivel a másik oldal is szörnyűnek tűnt, még egyszer utoljára behúztam rájuk. Hátha...

2010 volt a vízválasztó, akkor nagyon sokan elhagytuk őket. Azóta lényegesen kicserélődött a Fidesz szavazóbázisa. Akik még csak mostanában kezdenek kiábrándulni, ők már egy egész más kategória. Azt sem tudom megérteni, hogy eddig mért voltak ott.

márc. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ellenzèknek mèg vannak szavazòi? Kit hìvsz ellenzèknek? Ha a balliberàlis oldalra gondolsz szòval kb az összefogàsra ott már szerintem csak 1 szàmjegyű tàmogatottsàggal rendelkezõ pàrtok veszekednek egymàssal h kinek legyen 1 %kal több, fidesz meg nevet a markàban. Ha most lenne választàs Péter nélkül nem hiszem h a baloldali összes ellenzèknek 28% felett lenne a tàmogatottsàga. Ezzel 4/5 fidesz sem lenne kizàrt a parlamentben.

Csak a sajàt pèldàmat tudom mondani: èn 2018 òta párt nélküli vagyok, teljesen gàznak tartom a vègtelenül töketlen baloldalt+gyurcsànyt illetve a fideszre sem szavaznèk soha. Így ha nem lenne most Magyar Péternek pàrtja akkor vagy a màsodik reformkorra x elnèk vagy el sem mennék.

Az ilyen balliberàlis megmondòemberek meg felfoghatnák, hogy nekik sosem lesz 34% nàl több szavazòjuk és jò lenne ha nem mindig màsra mutogatnának a sajàt bènasàguk miatt.

márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#15 Nincs olyan, hogy "balliberális". Az emberek többsége meg azt sem tudja, ki az a Magyar Péter. Én sem tudom, kicsoda, itt sztárolják, de még akik sztárolják, azok sem tudják megindokolni, hogy miért. Akik nem követik a politikai bulvárt, nem tudják, ki ő.
márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!