Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánk miért csodálkozik,...

Mi Hazánk miért csodálkozik, hogyha folyamatos ukránellenes retorika után, pár, ukrán erősen szélsőséges megfenyegeti őket?

Figyelt kérdés

márc. 8. 01:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
95%
#10 Forrás?
márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

#11

Toroczkai yt csatorna: Az eltitkolt igazság az ukrajnai háború mögött.

Fejből nem tudom a személy nevét, de a videóban említi és minden más amit mondtam meg hírekben megjelent infó, hogy az oroszok kérvényezték ,hgoy felvegyék, hogy nem adtak bizonyítékokat stb.

márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
35%

#12 Megtaláltam a videót: [link]

Bebizonyosodott, amit amúgy is sejtettem, hogy erősen csúsztatsz. Az illető, akiről beszélsz, egy terrorszervezet vezetője, és mint ilyen, természetesen helye van az Interpol listáján. Ebben semmi ukránellenesség nincs.

márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

""Az illető, akiről beszélsz, egy terrorszervezet vezetője, és mint ilyen, természetesen helye van az Interpol listáján.


A #10-es hol mondott olyat, hogy nincs helye? At mondta, zhogy azért nem tették fel a listára, mert az oroszok elmulasztottak egy lépést, a MHM meg egy oroszbarát narratívával adta elő a sztorit.

márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
28%
#14 Ez nem oroszbarát narratíva, ez terroristaellenes narratíva.
márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érted, mit írunk oda?
márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
#16 Én értem. És te tényleg nem érted, hogy egy terrorszervezet vezetőjéről van szó?
márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
63%

De értem, csak nem ez a téma. A #10-es azt állította, hogy azért vették le az interpol körözésről, mert a körözéshez kötelező bizonyítani, hogy terroista, és ezt oroszok nem tették meg. A MHM pedig elvileg azt állította, hogy azért vették le, mert ukrán, és ezért a nyugati lobbi levetette.


Én nem tudom, mi az igazság, csak azt látom, hogy két malomban őröltök.

márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
29%
#18 Nem állította, hogy azért vették le, mert ukrán - persze nyilvánvalóan azért vették le. Arról meg nem a Mi Hazánk tehet, hogy Ukrajna egy terrorizmust támogató, korrupt, soviniszta ország.
márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
42%

#13

"Bebizonyosodott, amit amúgy is sejtettem, hogy erősen csúsztatsz"

Semmiben nem csúsztattam, ha így lett volna, akkor erre rámutattál volna. Ennek ellenére tök másról kezdtél el beszélni.

Meg se lep az érvelési hibád.


"Az illető, akiről beszélsz, egy terrorszervezet vezetője, és mint ilyen, természetesen helye van az Interpol listáján"

Sajnos nem. Az a "terrorszervezet" terror szervezetként kizárólag az oroszok által volt számontartva. Ez a szervezet sokszor más ukrán szervekkel is együtt koordinált, és egyébként Ukrajnán kívül nem is működött.

Így definíció szerint nem lehet terrorszervezet.


A terrorszervezet már az orosz média által használt elképzelés volt.


"Ebben semmi ukránellenesség nincs."

De, ukrán szervezetekre az orosz propaganda által használt kifejezéseket használni, az elég ukránellenes.


Hogy értsd, ez olyan, mintha az '56-os megmozdulásban résztvevőket nácinak hívnánk, mert a szovjet média azt mondta, hogy azok nácik voltak.

Te nácinak tartod őket? Mert a logikádból, illetve a mihazánk logikájából ez következik.


#15

"Ez nem oroszbarát narratíva, ez terroristaellenes narratíva."

De, ez egyébként oroszbarát, mert orosz propaganda szöveget használnak.

De tudok másik példát, olyan mintha az ukrán rendőrséget terrorszervezetnek hívnád.


"Én értem. És te tényleg nem érted, hogy egy terrorszervezet vezetőjéről van szó?"

Ja, csak mi erre a bizonyíték? Mert pont azért került le az interpol listájáról, mert nem volt.

Orosz erők ellen vett részt harcokban az ukrán kormány oldalán. Ez az egyetlen típusú eset, amiről tudunk tényszerűen. Tekintve, hogy ez Ukrajnán belül volt és az oroszoknak nem volt ott dolga, így igazából az oroszokat kellett volna az interpol listájára rakni.


[link]

Amúgy itt egy cikk a sok közül, ami közli, hogy az oroszok kérték, hogy felkerüljön.

márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!