Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország szuverenitása...

Magyarország szuverenitása sérül azzal, hogy kínai rendőrök fognak járőrözni?

Figyelt kérdés

márc. 8. 14:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Á dehogy,minden le van papírozva.ott a védelmi szerződés.köszönjük Orbán Viktor fáradhatatlan munkáját,most már minket fog fürkészni az egész világ.
márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%

Nem.

Horvátország szuverenitása se sérül amikor magyar rendőrök járőröznek a tengerpartjukon.

márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Jogos a kérdés így a "szuvenerítás Tv." után.
márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudom, de eddig baloldali hírportáloktól úgy értesültem, hogy az idegengyűlöletre a jobboldal "nevel", erre kiderül, hogy a baloldalon ez ha lehet még erősebben jelen van, a kínai rendőrök, a kínai diákok, kínai gyárak, filippínó munkások stb. stb.

Ennek konkrétan semmi hírértéke nincs, és pankráció van belőle, napok óta téma ez. Ahogy előttem írták, és egyébként ahogy pl. a telex is megírta (nem a patrióta vagy a PS) ez egy gyakori dolog, magyar rendőrök vannak Horvátországban, osztrák rendőrök a Balatonnál, határvédelemben segítettek már a szlovák, a cseh, a lengyel rendőrök, senkit nem érdekelt, de a kínai... hát azé' az má' na... az mi? Azzal mi a probléma? Hírt csinál ebből pl. a Telex és előhívja ezzel a föld alól az idegengyűlölőket. Hát sok sz-rt kilehet nézni a baloldalból, de azért ezt nem vártam tőlük. Mi a narratíva akkor? Ha a "sajátjaikat" idegengyűlöletre buzdítja, akkor hogy lesz ebből később meg migránssimogatás, ha itt beb.szik a rendszerváltás? Hogy fér majd össze a kettő? Persze értem a logikát, meggyőződésük, hogy a jobboldalon idegengyűlölők vannak és ez hozzájuk szól, hozzájuk próbálnak kiszólni ezzel. Nem működik, még mindig nem, azonban úgy néz ki saját köreikben vannak bőven, akik harapnak rá. Ez csak azért gusztustalan, mert elvtelenségről árulkodik.

márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Horvátország egy szabad, demokratikus ország, és történetesen a szomszédunk is, Kína pedig egy elnyomó, népirtó totalitárius diktatúra. Ennek semmi köze az idegengyűlölethez.


Aki nem érti a különbséget az vagy végtelenül ostoba, vagy hazudik.

márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Mit keresnek Európában Ázsiai rendőrök? Recsegnek a diktatúra falai? Bekeményítenek?
márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

" de a kínai... hát azé' az má' na... az mi? Azzal mi a probléma? "

Gondolom, akkor amerikai rendőrök is járőrözhetnének Magyaroszágon, meg Szaúdi rendőrök, meg Észak-Koreai rendőrök, meg iráni rendőrök, egyikkel sem lenne semmi bajod sem. Nem is értem, miért nem hazánkban rendezik meg a járőrözés világnapját, és mindenféle létező néptől idejönnének rendőrök járőrözgetni kicsit Magyarországon.

márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%

"Kína pedig egy elnyomó, népirtó totalitárius diktatúra. Ennek semmi köze az idegengyűlölethez"

Ezt értem, de ezek rendőrök, nem a kínai kormány. Vagy te rendőrként vagy bármilyen más pozíciót betöltő állampolgárként szeretnéd, ha a magyar kormány alapján ítélnének meg téged vagy a munkádat? Mert szerintem, aki nem érti a különbséget az vagy végtelenül ostoba, vagy hazudik.

márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

"Ezt értem, de ezek rendőrök, nem a kínai kormány."

Tenyleg ugy gondolod, hogy a kinai rendorseg fuggetlen a kinai kormanytol?

márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De mi lesz? Mitől tartasz? Mit fog tenni Magyarországon a kínai kormány a kínai rendőrökön keresztül?
márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!