Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékieknek miért nem...

Az ellenzékieknek miért nem jön be a Nélküled?

Figyelt kérdés
Miért nem tudják ezt a nótát szeretni? Bezzeg az Örömódát, aminek semmi köze nincs a magyarsághoz, szívre tett kézzel éneklik.

márc. 9. 11:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
89%
20: Ez a szánalmas végső érvetek minden vitában. Nem magyar. Mint az óvodában, komolyan mondom.
márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
79%
Azt se tudom, hogy mi ez a nélküled, itt hallok róla először. Amúgy O1G
márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
84%

#22

A Nélküled egy 2007-es nemzeti rock szám, csak mivel manapság divat lett magyarkodni, egyeseknek most fedezik fel.

márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
40%
#23 Aki magyar, az hogy tud magyarkodni?
márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Alex Fly ***** válasza:
100%

Speciel semmi különleges nincs benne... Totál átlagos, semmitmondó zene, magyarkodó, pátosszal teli szöveggel...

Nálam ez nem a "jó szám",hanem inkább a giccs kategória -és le merném fogadni, hogy ha a futballrajongók és a szélsőjobbberek nem kapják fel, már régen eltűnt volna a süllyesztőben a sok ezer többivel együtt.

Ja és mielőtt bárki lehazaárulózna, közölném mindenkivel, hogy semmi bajom a nemzeti rockkal,a minőségit abból is szeretem, és pl. a Turulmadár (főleg a legelső verziója) ezerszer színvonalasabb és méltatlanul alulértékelt hazafias zeneszám, ami akár himnuszként is megállná a helyét...

márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Először is ez a dal elég gyenge, mind zeneileg, mind szövegileg. Maradjunk annyiban, hogy az Ismerős Arcok nem egy Presser - Sztevanovity páros. De ez még a legkevesebb gond, Magyarországnak ugyanis van egy himnusza, a Himnusz és van egy másik nemzeti éneke, a Szózat, még ha az előbbinek vannak fura részei is (pl. "halálhörgés"). Mi az, hogy nekem egy popdalt kell tekintenem a magyarság összetartó dalának? És állva kellene énekelnem? Ki mondja ezt, Orbán Viktor Mihály úr, vagy ki? Ne szórakozzunk már!
márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kérdező, most esik le: te a Beethoven-Schiller párost kevesebbre tartod egy közepes popszámnál? Hát nem mondom, vannak problémák az értékrendeddel.
márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

A dallal semmi bajom, átlag XXI. századi popszám, kicsit nyálas, kicsit giccses, de még belefér. Az Örömódához hasonlítani nyilván röhej.


Ami inkább zavar, az a következő. Engem úgy neveltek, hogy a Himnusz és a Szózat alatt állok fel. Ezt következetesen tartom is. Nélküledre nem, és akkor én ettől állítólag rosszabb magyar vagyok, vagy egyenesen nem is vagyok magyar.

márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!